2733
2739
عنوان

الکل،کرونا، هواپیما

279 بازدید | 21 پست

بچه ها تو این مدت خودتون یا آشناهاتون با هواپیما سفر کردید؟ میشه با خودمون الکل ببریم؟

توی چمدون و بار ایرادی نداره؟

https://www.ninisite.com/discussion/topic/6042055/الکل-در-هواپیما?page=1

اره

یه بطری کوچولو اجازه میدن تو هواپیما هم ببری

اَینَ الطّالبُ به دَمِ المقتولِ بکربلاء؟....از این به بعد هر تاپیک حس ششمی که ببینم گزارش میزنم!جمع کنید عزیزانم زندگی که داستان نیست که آخرش چی میشه با تلاش و اعتماد به نفس و اعتماد به خدا میشه به موقعش به هر چیز رسید!احساسات خودتونو با حرفای خزعبل یه سری جریحه دار نکنید لطفا:(

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
تو هواپیما هم میتونی ببری

وای مدیسا جون میشه؟😍😍 من اتانول ۷۰درصد میخوام ببرم نه از این الکل هایی که گلیسیرین داره، امیدوارم ازم نگیرندش...یه دوستی اینجا گفتن جریمه داره! آخه الان بخاطر کرونا واقعا لازمه الکل داشتن...

اسی خوب جایی که رفتین سفر از اونجا بخرین دا 😕

الکل که قحط نیست😶

یه جوری گفتی انگار یه بشکه میخوای ببری 

خو اینجوری که هواپیما........... 😁

یک انسان تا زمانی که مادر دارد فقیر نیست.. (آبراهام_لینکلن)       قلبم ارومیه❤️💛                                                  
2738
مرسی عزیزم😍 توی بار چطور میشه دو سه تا بطری توی چمدون گذاشت؟

من توی چمدونم یه دونه بطری متوسط داشتم که اصلا ایراد نگرفتن چند تا رو نمیدونم چطور برخورد میکنن :)

موقع رد شدن از گیت فقط بطری های بزرگ رو اجازه نمیدادن ببرن

اَینَ الطّالبُ به دَمِ المقتولِ بکربلاء؟....از این به بعد هر تاپیک حس ششمی که ببینم گزارش میزنم!جمع کنید عزیزانم زندگی که داستان نیست که آخرش چی میشه با تلاش و اعتماد به نفس و اعتماد به خدا میشه به موقعش به هر چیز رسید!احساسات خودتونو با حرفای خزعبل یه سری جریحه دار نکنید لطفا:(
 اسی خوب جایی که رفتین سفر از اونجا بخرین دا 😕 الکل که قحط نیست😶

وای دلم واسه این اسی توی نی نی سایت تنگ شده بود😂❤آخه میدونی من باید یه مدت اونجا بمونم توی اون شهر غریبم نمیدونم اتانول هفتاد درصد گیرم بیاد یا نه

اکثرجاها از این الکل رنگی(آبی) ها دارن که گلیسیریم قاطیشه من الکل خالص استفاده میکنم برای ضدعفونی هام

وای دلم واسه این اسی توی نی نی سایت تنگ شده بود😂❤آخه میدونی من باید یه مدت اونجا بمونم توی اون شهر ...

تو دستت نگیر بذار توی چمدونت واس تو هواپیما این اسپری کوچیک رو پرکن بگیر دسات

نه احتمالا واسه داخل هواپیما یا فرودگاه میخوان

آره❤ راستش دلم میخواد دو تا بطری هم ببرم برای اول کارم که میرسم اونجا وسایلمو بتونم طصدعفونی کنم🤦🏻‍♀️

تا بعدش ببینم اتانول بدون گلیسیرین گیرم میاد یا نه

تو دستت نگیر بذار توی چمدونت واس تو هواپیما این اسپری کوچیک رو پرکن بگیر دسات

دقیقا میخواستم این کار رو بکنم❤

امیدوارم ایراد نداشته باشه چون دلم‌میسوزه واقعا دربیارنش از چمدون و بگیرن ازم🥺🥺 

یکی گفت خطرناکه برای هواپیما حمل این مایعات، یکی هم گفت جریمه داره😭

2706