2733
2734
عنوان

الکل،کرونا، هواپیما

| مشاهده متن کامل بحث + 280 بازدید | 21 پست
من توی چمدونم یه دونه بطری متوسط داشتم که اصلا ایراد نگرفتن چند تا رو نمیدونم چطور برخورد میکنن :) ...

مرسی عزیزدلم

خب پس فکر کنم یه بطری متوسط بذارم تو چمدون اوکی شهدو تا اسپری کوچولو هم میذارم تو کیف دستیم، خوبه بنظرت؟🥺❤

چه اجباریه خب یه مقدار همراهت ببر رسیدی فرودگاه مقصد از همون فرودگاه باز بخر

دارم میرم یه شهرکوچیک توریستی...

واقعا غریبم و نمیدونم راحت بتونم پیدا کنم یا نه، آخه ژل نمیخوام از این رنی ها هم نمیخوام😂اتانول هفتاددرصد میخوام برای ضدعفونی که مطمئن باشم قاطی اش متانول و آب اضافی نباشه😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا میخواستم این کار رو بکنم❤ امیدوارم ایراد نداشته باشه چون دلم‌میسوزه واقعا دربیارنش از چمدون و ...

الان به خاطر کرونا دیگه ایراد نمیگیرن نگران نباش😘

من توی ماه اخیر سه تا فرودگاه مختلف بودم که هیچکدوم مشکلی نداشتن با این مسئله

اَینَ الطّالبُ به دَمِ المقتولِ بکربلاء؟....از این به بعد هر تاپیک حس ششمی که ببینم گزارش میزنم!جمع کنید عزیزانم زندگی که داستان نیست که آخرش چی میشه با تلاش و اعتماد به نفس و اعتماد به خدا میشه به موقعش به هر چیز رسید!احساسات خودتونو با حرفای خزعبل یه سری جریحه دار نکنید لطفا:(
2742
الان به خاطر کرونا دیگه ایراد نمیگیرن نگران نباش😘 من توی ماه اخیر سه تا فرودگاه مختلف بودم که هیچک ...

اسکارلت عزیزم ممنونم😘😍خیلی استرس دارم واقعا🤦🏻‍♀️😁

کاش بتونم بدون دردسر ببرمش...

دعا کن لطفا برام💕

اسکارلت عزیزم ممنونم😘😍خیلی استرس دارم واقعا🤦🏻‍♀️😁 کاش بتونم بدون دردسر ببرمش... دعا کن لطفا ب ...

نگران نباش عزیزم

خدا همرات😘

اَینَ الطّالبُ به دَمِ المقتولِ بکربلاء؟....از این به بعد هر تاپیک حس ششمی که ببینم گزارش میزنم!جمع کنید عزیزانم زندگی که داستان نیست که آخرش چی میشه با تلاش و اعتماد به نفس و اعتماد به خدا میشه به موقعش به هر چیز رسید!احساسات خودتونو با حرفای خزعبل یه سری جریحه دار نکنید لطفا:(
دارم میرم یه شهرکوچیک توریستی... واقعا غریبم و نمیدونم راحت بتونم پیدا کنم یا نه، آخه ژل نمیخوام از ...

خب الکلتو بریز تو ظرف ضد عفونی کننده های تو بازار تا بهت گیر ندن 

تو خود فرودگاه میفروشن ضد عفونی کننده