2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

چی بگم والا   آخه چجوری تو غذا صرفه جویی کرد 

به‌نظرم  عصاره قلم درست کنید بزارید تو فریزر  وقتایی که گوشت کم تو خورشت می‌ریزید  عصاره بندازید توش  خوشمزه و مقوی به صرفه  تو خوراک‌ها هم میشه استفاده کرد

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
والله من ب قصد صرفه جویی نه . از رو تنبلی سه روزه نیمرو درست میکنم 😅😅ی بار با گوجه ی بار سیب زمینی ...

اینهمه تخم مرغ مضره عزیزم کبدتون چرب میشه انواع خوراک درست کن آسونم هستن

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
نوش جان..من میگم مثلا شام دووعده میزارید برانهارهم؟چ غذاهایی هست

والله ما که شام خور انچنانی نبستیم نهایت نون و ماستی و نون پنیری چیزی، اما اگر ناهار برنج خورش باشه ، دو الی سه وعده میشه، 

تو انور خانه و خانه داری چکارکنیم ک درست زندگی کنیم کم نیاریم چطور پس انداز کنیگم

یه تاپیک پس انداز و خانه داری هست بگرد پیداش کن خیلی طولانیه  فک کنم به دردت بخوره

من یه روز ماهی

یه روز زرشک پلو 

ماکارونی 

استانبولی 

دمی گوجه

فلافل 

املت 

تخم نرغ 

سوسیس بندری

پیتزا  نون پنیر 

کلا خرجمون کمه خانوادگی کم خوراکی

ولی آجیل و میوه خوب میخریم

خدا یا شکرت 🌹

ببین همه چیز گرونه حتی همون تخم مرغ و نون پنیر و ماست ، منتها چاره ای نیست در قالب کوکو املت تو وعده های غذاییتون جا بدید ، حبوبات هم عدسی، خوراک لوبیا، من گاهی اوقات قورمه سبزی با مرغ تیکه تیکه درست میکنم . گاهی کلا گوشت نمیریزم قارچ میریزم . اینجوری دیگه 

تو انور خانه و خانه داری چکارکنیم ک درست زندگی کنیم کم نیاریم چطور پس انداز کنیگم

اگه حقوقتون خوبه پس انداز کن ولی اگه حقوق پایینه که نه مواد غذایی مفید بخرین که مهمترین چیز سلامتی روان و جسمی

بدا مس انداز نهایت قرعه خونگی شرکت کن

خدا یا شکرت 🌹