2737
2739
عنوان

میخوام یکی روهک کنم🤐

92 بازدید | 13 پست

تو اینستا یه پیج پیدا کردم چند تا بلاگراهم تبلیغشو کردن واتساپ اینستا لوکیشن....هر کدوم جدا 600فقط نام کاربری طرفو میخواد دلم میخواد انجام بدم ولی میترسم بفهمه ازمشکایت کنه ممکنه طرف بفهمه گفت از طریق لینک میاد روگوشیت باسیستم گوشی خودت نمیری به نظرتون انجام بدم

این کاربری قبلا برای خواهرم بود الان متعلق به  منه سه تایپک اول متعلق به خواهرم☺️ 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
زاکربرگ خودکشی میکنه اگه بفهمه شما با ۶۰۰ تومن میخوای برنامشو هک کنی:)  از این بترس که میخوان ...

مگه چقدر قیمتش

این کاربری قبلا برای خواهرم بود الان متعلق به  منه سه تایپک اول متعلق به خواهرم☺️ 

بیکاری خودتو بندازی تو دردسر

مخاطبم فقط و فقط استارتره توی تاپیکی کامنت میزارم برای استارتره..پس مزاحمم نشو ... توی این سه سالی که سایت بودم کلی خانم بد دهن دیدم که فقط بلدن به آدم بپرن و واقعا این یه درد بزرگه برای جامعه ما.پس مزاحم نشووووو نشوووو نشوووو نظرت مخالف نظرمه با نظرم مشکلی داری رد شو لطفا ... ای تو امان هر بلا..ماهمه در امان تو...❤. دوست داشتین بگین به نیت حاجتتون صلوات بفرستم❤
2740
زاکربرگ خودکشی میکنه اگه بفهمه شما با ۶۰۰ تومن میخوای برنامشو هک کنی:)  از این بترس که میخوان ...

اخه چند بلاگر تبلیغش کرده بودن 

قیمت نداره خوشگلم هک اینستا اینا چرت و پرته..جدا از اون اصلا اخلاقی نیست! 

چرا چرته من چند نفر دیدم هک کردن ولی میترسم بفهمه که منو میکشن

واقعا گفت نمیفهمه نمیره تو سیستم گوشیش

خب اون شاید خودش کلا هبردار باشه الان سیستم گوشیا مثل تل و اپ ها میزنه چن تا دستگاه روشه من نمیدونم کدوم قسمت دیدم ولی فکر کن یکی همین کارو با خودت کرده چ حالی میشی؟ درست نیست کلن