2737
2739

سلام دوستان 

چند روز پیش که ثبتنامی داشت شرکت سایپا به دوستم گفتم ساینا ثبتنامم کنه متاسفانه ماشین اشتباه انتخاب کرده ساینا معمولی خواستم ولی اون ساینا s انتخاب کرده که مورد پسندمون نیست

حالا اگر پول واریز نکنم جریمه میشم دیگه نمیتونم ثبتنام کنم تو ایران خودرو یا سایپا؟؟

بالا چقدر سخت میگیرید تو این بی ماشینی

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

با سلام و احترام 

تا جاییکه من اطلاع دارم :

اولا امکان تغییر خودرو هست 

دوما اگر مبلغ رو تا 3روز واریز نکنید کلا منتفی میشه 

با هر کد ملی و فاقد پلاک تنها یکبار میتونید ثبت نام کنید 

اینها شامل ثبت نام خودروهای قرعه کشی ویژه و تحویل 90 روزه است

🌹🌹آقا هستم🌹🌹تنها 37روز به تولد همسرم باقی مانده است 🌹🌹عزیزم هر روزت مبارک 🌹🌹
2740
مرسی از توضیحاتت  چطور تغییر خودرو بدیم؟

از طریق همون سایت ثبت نام یا اگر امکان پذیر نبود با تماس به بخش سازمان فروش سایپا

اونجا کاملا راهنمایی می‌کنند 

هنوز وقت داره برای ثبت نام؟

سلام وقت بخیر

معمولا زمان اعلان می‌کند 

اینو من اطلاع ندارم چند وقته گذاشتند 

از خود اسی سوال کنید که ثبت نام کردند 

فکر کنم مهلت 72 ساعته باشه معمولا

یعنی دیگه نمیشه ایران خودرو ثبتنام کنم ؟

چرا میتونید اما اگر پلاک بنام داشته باشید فکر نکنم

هنوز وقت هست برای ثبت نام

اره اگر برنده شده اید ۱۲۰ ساعت گفتن مهلت داریدپول واریز کنید یعنی تا چهارشنبه- ولی اگر که میخاهید قرعه کشی ثبتنام کنید احتمالا چند روز دیگه ایران خودرو ثبتنامی داره

2706