2733
2739

همه زندگی بقیه خوشگلیه پوله درآمده ... من فقط چپ و راست میام میگم چرا بابام رفت پیش خدا؟ بچه ها من باهیچی تو این دنیا شاد نمیشم ...همش تو فکر اینم مواد بزنم ...یا سیگار بکشم یا قرص بخورم که فقط یه ساعت از فکر بابام دربیام ۴ماهه تو فکرشم طوری که خوابو بیدارمو جابجا حس میکنم ... خوابم رویامو فک میکنم واقعیه . و تو واقعیت گاهی فکر میکنم خوابم که بابا ندارم ... گوه تو همه زندگیم شده ... فقط دلم بابامو میخواد پولو خونه و ماشینو پیشرفت و همه رو میگم چ ارزش داره وقتی کسی نیست که براش تعریف کنم ... 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

فدات بشم 💕 با کی زندگی میکنی الان؟ با مادرت یا خودت تنها؟

باشوهرم که هیچ همدردم نیست حتی پول نمیده برم دکتر یه کاری کنم بعضی وقتها میخوام فرار کنم از دستش

2731
تنها کسی که از پیشرفتم خوشحالی میکرد بابام بود شوهرم نون از حلقش نمیره پایین ببینه من پیشرفت کردم

منم امروز داشتم فکر میکردم چرا مامانم فوت شد چرا نیست نموند تا حاملگی منو ببینه ذوق کنه دیگه هیچکس به اندازه مامانم برام ذوق نمیکنه هیچکس شوهرمم تو فکر خودشه اگه ببینه دو قرون پول دستم بیاد میخواد به نفع خودش تموم کنه 

درخواست دوستی رد میکنم 
منم امروز داشتم فکر میکردم چرا مامانم فوت شد چرا نیست نموند تا حاملگی منو ببینه ذوق کنه دیگه هیچکس ب ...

ای خدا من بخاطر همین میخوام زودتر بچه بیارم که مادرم خیلی بچه های مردمو نگاه میکنه بابامم جوون بود گناه داشت خیلی زود بود من بچه بزرگشم ۲۸سالمه بابام ۲۲سال ازم بزرگتر بود

باشوهرم که هیچ همدردم نیست حتی پول نمیده برم دکتر یه کاری کنم بعضی وقتها میخوام فرار کنم از دستش

کاش همسرتون کمی کمک حالتون بودن 

بیخیال همسرت 

خودت یه وقت پیش روانشناس بگیر برو پیشش حالتات خیلی طبیعیه 

روانشناس باهات صحبت میکنه حالت خوب میشه سر پا میشی به زندگیت میرسی 

ولی بهش بگو اصلا دارو مصرف نمیکنی مثلا دارو برای خوابت و...

بچه داری؟ به این فک کن چقدر زندکی بزرگه خودت در آینده قراره مامان چندتا دختر پسر خوشگل و گوگولی بشی 

بچهات قراره برن مدرسه بزرگ شن برن دانشگاه فک کن پیشرفت میکنن عروس میشن داماد میشن 

یادته پدرت چقدر برای بزرگ کردنت تلاش کرد و شد همدمت و همیشه مثل یه کوه پشتت بود 

اگ تو به خودت نیای کی قراره پشت بچهات دربیاد ؟ کی قراره به موفقیت بچه هات گوش بده؟💕 فدات بشم همه ما یا این غم تجربه میکنیم یا زودتر از خانواده هامون میمیریم ولی زندگی همچنان ادامه داره و تو باید هم به فکر خودت و آینده باشی

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
و خدا معجزه‌ ‌می‌‌کند‌ ‌!🌱💛
2740
ای خدا من بخاطر همین میخوام زودتر بچه بیارم که مادرم خیلی بچه های مردمو نگاه میکنه بابامم جوون بود گ ...

خدا رحمتش کنه خیلی زود بود براش آره زودتر بچه بیار من خیلی خودکو سرزنش میکنم البته تقصیر شوهر ابلهم بود وگرنه زودتر بچه میاوردم مامانم و خودم حسرت به دل نمونیم 😭😭😭

درخواست دوستی رد میکنم 
بچه ندارم بزرگترین حسرتم این بود بابام هیچ نوه ای ندید 

میبینه پدرت از اون دنیا هم میتونه بزرگ شدن بچهاتو ببینه

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
و خدا معجزه‌ ‌می‌‌کند‌ ‌!🌱💛

دختر قوی 

فقط خودت میدونی چقدر شرایط سخته

و فقط خودت میدونی چقدر قوی هستی که داری ادامه میدی با حال بدت. بهت افتخار میکنم❤️

از کسی انتظار درک شدن نداشته باش میدونم شوهرته باید دلخور شی ، اما زخم ها باهم فرق میکنن 

تا دردِ زخم تورو نچشیده نمیتونه درکت کنه. تا انقدررر با باباش دوست نبوده نمیتونه دوریشو بفهمه...

لطفاً به زندگی ادامه بده؛

همونجور که بابات قبلا بابت موفقیت هات تشویقت میکرد الان هم با کوچیک ترین موفقیت و خوشیِ دلت شاد میشه!! حتی بیشتر از قبلا بهت نزدیکه و الان حتی کوچولو ترین مسائلت میتونن باعث خوشحالی و حتی ناراحتیش بشن! باورم کن .

اون الان بیشتر از همیشه بهت نزدیکه. هر موقع که تو بخوای کنارته و همییییشه تو قلبته. ازش دور نیستی !

قلبت که جای دوری نیست! هست؟

نمیتونی با چشم هات ببینیش اما حضور داره.

اما میتونی با قلبت احساسش کنی.

یه روزی بالاخره باباتو میبینی...

دلتنگی حضورش سخته اما تحمل کن باید ادامه بدی . 

به خاطر خودِ بابات. 

اون میبینه و باور کن با بی قراری هات عذابش میدی. اذیتش نکن دختر. مثل همیشه دختر شاد بابا باش.

بابا همیشه عاشقته. چه تو این دنیا چه توی اون دنیا❤️

..
دختر قوی  فقط خودت میدونی چقدر شرایط سخته و فقط خودت میدونی چقدر قوی هستی که داری ادامه میدی ...

فکر کردم بابامی که برام نوشتی اینارو ...‌ خدا هرچی میخوای بهت بده با دل خوش دعای یتیم میگیره حتما نباید نون بدی گاهی یه حرف من نوشتتو کپی میکنم 🥲

فکر کردم بابامی که برام نوشتی اینارو ...‌ خدا هرچی میخوای بهت بده با دل خوش دعای یتیم میگیره حتما نب ...

من گریه کردمو نوشتم..

اگه کنارم بودی بغلت میکردم باهم گریه کنیم.

ممنونم از دعات دختر🤍

من هم بابابزرگمو از دست دادم و خیلی دلتنگشم. من توی روزای اخر پیشش نبودم فکر میکردم خوب میشه و جدی نیست (کرونا)

همیشه خودمو سرزنش میکنم...

..