2733
2739

من نخواستم ولی شوهرم از بعد ماه عسل حداقل هفته ای یبار داره میگه 😑😑خودمم دلم دوقلو میخواد دختر پسر اونم دوقلو دختر یا حتی سه قلو میخواد شاید خر شدم رفتم آی وی اف

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من تا سه سال اول زندگیم نمیخاستم ولی همش حس میکردم یه چیزی کن دارم با اینکه شوهرم خوب بو عاشقم بود درامد خوبی داشت ولی یه کمبود تو زندگیم بود تا اینکه ای وی اف کردم و خدا بهمون یه پسر دختر ناز داد که الان یازده ماهشونه و دنیا رو بدون اونا نمیخام 

2740

ما نخاستیم ولی کلا نه بعدا اگه خدا قسمت کنه میاریم فعلا سه ساله نیاوردیم راضیم

کاووش در منطقه ناشناخته ذهن🧠❤️( دانشجو روانشناسی)          متاهله عاشق😃🤍     این کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده و ماله من نیست تاپیک هایی که هست هم ماله اونه بجز دوسه تای آخری✋🏻

شش ساله نخواستیم

فکر نکنم پشیمون بشیم

الحمدلله خوبیم شاد

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 

بله من و همسرم کلا بچه دوست نداریم داشته باشیم

و اما همیشه خواهرزاده و برادرزاده های هر دومون خونمون هستن 

و عاشقشونیم

اما اصلا دوست ندارم مسئولیت بارداری و بزرگ کردن و تربیت بچه خودم رو دوشم باشه

وقتی غمگین هستیددنیا شما را به مسخره میگیردوقتی خوشحالید، دنیا به شما لبخند میزنداما وقتی دیگران را خوشحال میکنید،دنیا به شما تعظیم میکند ...