2752
2734

کم کم میذارم متنو چون یجا ک مینویسم نمیخونید 

من خیلی دارم عذاب میکشم خانما الانم کلی گریه کردم اومدم اینجا درد و دل کنم 

من چندین سال پیش بایکی دوست شدم ک فامیل بود.خیلی خیلی پسر خوبی بود و هست.من خیلی اذیتش کردم.بچه سال بودم اومد خواستگار قبول نکردم‌

کات کردیم دوباره اشتی کردیم.و رابطه نامعلوم ادامه دادیم .میگفت دلمو شکستی غرورمو له کردی.ولی با لین حال اشتی کردیم. یه اتفاق ناگواری بینمون رخ داد که گفت من نمیگیرمت برو ازدواج کن الکی دلتو خوش نکن من به وقتش خواستمت تو نخواسی.گفتم باشه 

به یکی دیگه بعله دادم ...👇

باشه تو خوبی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

،روز عقدم بود صبحش پاشد اومد خونمون بل پدرم صحبت کرد،با من صحبت کرد 

دستامو گرفت گفت من عصبی بودم برگرد نکن، من یچیزی گفتم تو چرا جدی گرفتی .گفتم خودت گفتی نمیخوامت 

بعدش برگشت گفت من ب اصرار خواهر و مادم اومدم

منم گفتم اگ دلت با من نیست بخاطر حرف بقیه اینکارو نکن 

گریه اش گرفت پاشد رفت 🥲با عصبانیت

منم بعد چند ماه جدا شدم تو عقد.

باشه تو خوبی...

دوباره برگشت سمتم و باهم حرف زدیم و رابطه امونو شروع کردیم.میگه دوستدارم و ازدواجی در کار نیست.

کینه ای هست 

هرکاری برام میکنه.هر جا کمک بخوام سریع خودشو میرسونه. حتی گفته میخوام تا چند ماه دیگه برات یه سالن بزنم.  و داشتم میرفتم ک گوشواره بخرم برا خودم اون گوشواره ای که پسندیده بودم سنگین تر بود 6میلیون کم داشتم اون پرداختش کرد و خریدم البته هر وقتم اون پولی چیزی کم داشت و کمک لازم بود من براش انجام میدادم .هر وقت دلم بگیره میاد دنبالم جاهایی که دوستدارم میبره.کنار هم خوبیم منم دیگ سنم رفته بالاتر دیگ اذیتش نمیکنم

مثل چندین سال پیش ک بچه بودم و هر بلایی سرش اوردم.

باشه تو خوبی...

الان نه میتونم ولش کنم نه میتونم باشم باهاش از طرفیم دوسشدارم. وقتیم ول میکنم میرم دلم میمونه باهاش 

خیلی خسته ام بخدا کاش یکاری کنه خدا برام.

قضیه ما چندین ساله

و عمر من گذشت پا این عشق لعنتی. اونم نه تشکیل خانواده داده نه چیزی تا این سن چند بار گفته سعی کردم ازدواج کنم نتونستم از یادم ببرمت.همیشه تو قلبم میمونی حتی اگ ی روز با کسی دیگ ازدواج کنم

دوستان من ذره ذره اب میشم با این وضعیت زندگیم 

هم هست هم نیست 😔نمدونم چیکار کنم دیگ

باشه تو خوبی...
2706