2733
2739
عنوان

خلاصه مردا ریزه میزه دوس دارن یا پتو پهن؟؟🤨🤨🤨🤨🤨

| مشاهده متن کامل بحث + 932 بازدید | 83 پست
 فقط یه مشت پشمن🤨🤨🤨🤨 من عاشق پشمم😂😂😂😂😂😂😂

تو یه پفک ۱۰۰۰ تومنی ازت بیش از این انتظار نمیرفت پشم‌پرست🤣🤣🤣

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
خب اره دیگه ولی من میرم باشگاه شکممو کوچیک میکنم ولی با س نمو خوش فرم میکنم 😂

اووووووه انقدر ازین قولا به خودم دادم ک نگووووو

ولی نمیشش🤕🤕🤕🤕

#دلم میخواد تو دلیم دختر باشه😍😍😍😍برام دعا میکنی خدا بهم قوت بده تا از پس سه تا وروجک بر بیام😰
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قدم ۱۶۰ فکرکن من تاچندوقت پیش چهلوودوبودم شربت راسیب زنای اینجا گفتن خوردم شدم پنجاه بازم گرفتم شوه ...

ببخشید چی خوردی؟ 

وزنتو بیشتر کرد اره  درست فهمیدم؟ 

اخه منم لاغرم  البته ارثیه 

ز دست دیده و دل  هر دو فریاد ....
2731
تو یه پفک ۱۰۰۰ تومنی ازت بیش از این انتظار نمیرفت پشم‌پرست🤣🤣🤣

پشم همه جا که نههههه

فقط سینه😂😂😂😂😂😂

بخدا امروز قطع کاربری میشم😂😂😂

#دلم میخواد تو دلیم دختر باشه😍😍😍😍برام دعا میکنی خدا بهم قوت بده تا از پس سه تا وروجک بر بیام😰
اره همه بهم مزگن اندامت عالیه و بعضیا میگن بعد ازدواجت چاق میشی😂😂😂😂

منم نمیدونم چرا بعد ازدواجم یهو هشت کیلو چاق شدم 😄😄اصلنم اراده لاغر کردن ندارم از همه جا بیشتر فقققط پشتم چاق میشه یخورده به سینه هام نمیده خخخ

2740
منم نمیدونم چرا بعد ازدواجم یهو هشت کیلو چاق شدم 😄😄اصلنم اراده لاغر کردن ندارم از همه جا بیشتر فقق ...

😂😂😂😂امپوله قوی بوده 

من هر روز ۱ ساعت میرقصم تازه روزهای فرد هم میرم باشگاه این شرط اقاهه س 😊😂😂

کاربری دست دو نفر 
پشم همه جا که نههههه فقط سینه😂😂😂😂😂😂 بخدا امروز قطع کاربری میشم😂😂😂

قطع شدی کاربریتو با قیمت پفک به‌روز کن پلیز😀

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
😂😂😂😂امپوله قوی بوده  من هر روز ۱ ساعت میرقصم تازه روزهای فرد هم میرم باشگاه این شرط اقاهه ...

خخخخخ😅😅 

بچه داری من باردارم اوایلمه  موندم بعد زایمانم میخوام چند کیلو میشم میترسم میگن خیلیا چاقی حاملگی روشون میمونه

2706