2733
2734
عنوان

اون دوتا کاربرچرا تاپیکاتون و قفل میکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 1205 بازدید | 179 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چون بعضی کاربرای اینجا فقط بلدن بیان زخم زبون بزنن و پشیمونت کنن از تاپیک زدنت😒😒😒😒😒😒

خب پس اگه اینجور فکر میکنن چرا تاپیک میزنن

🙏خدا جونم دل همه رو شاد کن دل همه منتظرا مخصوصاً مامانای آینده نی نی سایت
2740
هنوز فرق درخواست و تگ نمیدونه ادعا هم داره

عزیزم میگه درخواست داد چرا مسخره میکنی 😐

به بعضیام باس گفتی اونی که برات کف میکنه دلستره نه من😛😜😝                                                            ❤گرنگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤                                                                        

شاید به خاطر این قفل می کنن که بتونن بعدا حذف بکنن تاپیک رو حالا مگه چی شده ??🤔🤔

تو رو جون هرکی دوست دارید با دیدن این همه بدبختی بچه نیاریدد💔 اینو بخون 🖤و یک دقیقه روش فکر کن اگه الان بچه دارید یا باردارید امیدوارم بهترین و آزادانه ترین زندگیو براش بسازید🍃 داشتم به خدای رنگین کمون عادت میکردم که بارون اومد و یادم داد....💔🥀بچه ها نخندینا...
گنگش چیه

گنگش بالای ینی خیلی شاخه ینی خیلی لاکچریه توضیحش یکم‌سخته ینی خوووووبه ازون اوکی های چجوری بگن‌برات نمیدونم همون لاکچری دیگه‌شاخ

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍

@نی_نی_یار_5    

ایشون راجب من تاپیک زدن میشه پیگیزی کنید؟

اینم اسکزین درخواستشون:

https://uupload.ir/files/crfg_12345.jpg

فال حافظ زدنت از پی دلتنگی کیست؟***   من که هر لحظه به یاد تو و دلتنگ تو ام _><_   هر ستاره یه نشان از غم و دلتنگی من***    آسمان را بفرستم که بدانی همه جا یاد تو ام؟
2706