2703
2553

میدونم میخواید بگید تاپیک خوومونه به خودمون ربط داره

اما برام سوال چرا تا تاپیک میزنید همون لحظه قفل میکنید@مستانه۶۹

@جنتلمنتونم    

🙏خدا جونم دل همه رو شاد کن دل همه منتظرا مخصوصاً مامانای آینده نی نی سایت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

شما چرا درخواست دادید؟

اسکرین گرفتم میدم نی نی یار

فال حافظ زدنت از پی دلتنگی کیست؟***   من که هر لحظه به یاد تو و دلتنگ تو ام _><_   هر ستاره یه نشان از غم و دلتنگی من***    آسمان را بفرستم که بدانی همه جا یاد تو ام؟
2714
فک میکنن گنگشون بالاس ولی زیر صفره گنگشون پسر جنتلمن نمیاد نینی سایت بین این همه زن متاهل

جنتل من هامون ک اینا باشن وای به حال بقیه🤧

به سوی الله بازگردید قبل از اینکه به سوی او بازگردانیده شوید...من مسلمانم اسلام دین کاملیست اما من نه اگه بدی از من دیدید از منه نه دین و مذهبم ولی اگه خوبی از من دیدید لطف خداست❤☕
چون بعضی کاربرای اینجا فقط بلدن بیان زخم زبون بزنن و پشیمونت کنن از تاپیک زدنت😒😒😒😒😒😒

دقیقا . دنبال تیکه انداختنن فقط 

هی توبه میکنم تاپیک نزنم باز میزنم :|

‏چیز پیش‌پا افتاده‌ای ما را تسلا می‌دهد زیرا چیز پیش‌پا‌ افتاده‌ای ما را آزار می‌دهد
شما چرا درخواست دادید؟ اسکرین گرفتم میدم نی نی یار

هههههههههههه

@yagmur8095      ويوووو ويووووووووو برسون😐

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
شما چرا درخواست دادید؟ اسکرین گرفتم میدم نی نی یار

درخواست؟😐

قیمت آب معدنی تو سوپرمارکت چهارتومنه تو کافی شاپ ۸تومن همون آب توی فرودگاه ۲۰ تومن                                                              آب همون آبه فقط مکان و جاش عوض شده                             اگه دیدی جایی ارزشت و نادیده گرفتن جاتو عوض کن🤍🤍
2706