2737
2734
عنوان

اون دوتا کاربرچرا تاپیکاتون و قفل میکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 1205 بازدید | 179 پست
اخ اره مث خودشون مثن بگیم چی پوشیدی🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😐😐😐😐 پایه ای؟😐🤣🤣

بد مثلا ميگع شورت آبى😐

اينكع جذابيتى نداره😕

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نااااموسن پايه تم فقط تعدادمون كم باشه ميتركوننمون سريع بايد زياد باشيم رفيقاتو جم كن بريم

ایول حاجی

همشونو از سایت جمع میکنیم،برن دیگ برنگردن اینجا🤣🤣🤑

من به قربون هر ۱۲ جفت دنده های قفسه سینت که قلبتو نگه داشتن🖤میدونی من دارم تو اون لحظه که چشماتو قلبتو با انگشت نشونم دادی گفتی اینا مال تو باشن زندگی میگنم❤الهی هرچی از عمرم مونده خداازم بگیره نصیب تو بشه❤یادته بهت گفتم چشات مثله تیلست،یه تیله همون رنگی پیدا کردم اما حیف نمیتونم نشونت بدم❤۳ سال عمرم رفت ،خدا میدونه بقیه روزارو چجوری باید تحمل کنم❤کاش یروز بلند شم ببینم خواب بوده،دیگه نشناسمت❤ دلم میخاد زندگی کنم دوباره،قلبم درد میکنه❤خدایا من گذشتم تو ب بزرگیت یادشو از ذهنم ببر🖤من کاری از دستم بر نمیاد دیگ از کی کمک بخام ،خدا شاهده هر شب تا صب هردعا ک بلد بودم خوندم🖤دیگ کم اوردم🖤الهی من فدای قد و بالات بشم❤خوشبحال اونی ک تورو داره،چشم قشنگ من💔💋میشه اگ خاستی یه صلوات برام بفرستی❤
2728
حالا چرا اسکرین گرفتی دادی اینجا  بیچاره گناه داشت ابروشو بردی تو خصوصی به نی نی یار میگفتی دی ...

نگو بابا جدی مبگیره چه آبرویی

اگه اینجور چرت بود تاپیک نمیزدم،معلوم نی فازش چیه خودش و میخواد گنده کنه مگا فقط این و گفتم

🙏خدا جونم دل همه رو شاد کن دل همه منتظرا مخصوصاً مامانای آینده نی نی سایت
چی شدههه باز😐😂😂

اسی به جنتلمن درخواست داده 

اقامون جینتیلمنه جینتیلمنهههههه😂

قیمت آب معدنی تو سوپرمارکت چهارتومنه تو کافی شاپ ۸تومن همون آب توی فرودگاه ۲۰ تومن                                                              آب همون آبه فقط مکان و جاش عوض شده                             اگه دیدی جایی ارزشت و نادیده گرفتن جاتو عوض کن🤍🤍
2738
فعلا دعوا بیشتر می چسبه 🤣🤣😂😂😂🤕🤕🤕

برو غمه منا بیار 

خودتم  قفل فرمون

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 
اههه لاس زدنم بلد نیستم برم مزاحم شم🙁😑

منم از اون فقط همین چی پوشیدیشو بلدم🤣🤣

من به قربون هر ۱۲ جفت دنده های قفسه سینت که قلبتو نگه داشتن🖤میدونی من دارم تو اون لحظه که چشماتو قلبتو با انگشت نشونم دادی گفتی اینا مال تو باشن زندگی میگنم❤الهی هرچی از عمرم مونده خداازم بگیره نصیب تو بشه❤یادته بهت گفتم چشات مثله تیلست،یه تیله همون رنگی پیدا کردم اما حیف نمیتونم نشونت بدم❤۳ سال عمرم رفت ،خدا میدونه بقیه روزارو چجوری باید تحمل کنم❤کاش یروز بلند شم ببینم خواب بوده،دیگه نشناسمت❤ دلم میخاد زندگی کنم دوباره،قلبم درد میکنه❤خدایا من گذشتم تو ب بزرگیت یادشو از ذهنم ببر🖤من کاری از دستم بر نمیاد دیگ از کی کمک بخام ،خدا شاهده هر شب تا صب هردعا ک بلد بودم خوندم🖤دیگ کم اوردم🖤الهی من فدای قد و بالات بشم❤خوشبحال اونی ک تورو داره،چشم قشنگ من💔💋میشه اگ خاستی یه صلوات برام بفرستی❤
اسی به جنتلمن درخواست داده  اقامون جینتیلمنه جینتیلمنهههههه😂

برگاااام😐😂👌🏻

من پایان این تاریکی را دیده ام، روشنایی در راه است... اشک هایت را نگه دار برای گریه های از سر شوق.... 
ایول حاجی همشونو از سایت جمع میکنیم،برن دیگ برنگردن اینجا🤣🤣🤑

از همين آدمه بى جنبه پربادو فيس شروع كنيم؟؟؟؟

@parand_hpfl      چرا مردا شورتع قرمز ندارن

از اين خنك گشادا😈 با زير پوش ركابى قرمززززز

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
بد مثلا ميگع شورت آبى😐 اينكع جذابيتى نداره😕

وای زیرپوشو کجا بزاریم بعد🤣🤣🤣

2706