2737
2739
Star: زیر آسمان تنهایی در سکوت صبحدم،دست در دستان دوستانم بیصدا پایین می آییم... عابری پیاده را می ...

چقد قشنگ نوشتی )))) 

برای کی نوشتی؟منظورم اون بچه چند سالشه؟؟احساس میکنم در حد اون نیس😂

وقتی باهات صمیمی نیستم راحت نباش، شوخی نکن، سوال هم نپرس>>> دوستان بنده با هیچکس حال نمی‌کنم،لطفا این موضوع رو خصومت شخصی برداشت نکنید، چون کاملا عمومیه؛  >>>  میگی مُردنی دیگه برنمیگرده؟؟بیا سر قبرم برام بخند تا بهت ثابت شه، مرده‌ی دیروز میشه، زنده امروزت ))!   https://abzarek.ir/service-p/msg/1843935
عالی بود نویسنده  ولی چرا شما نوشتی؟

🥹واو مرسی

ناراحت بود گفت بنویس منم نوشتم دیگه نپرسیدم چرا

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چقد قشنگ نوشتی ))))  برای کی نوشتی؟منظورم اون بچه چند سالشه؟؟احساس میکنم در حد اون نیس😂

هشتم😂میگف ادبی نوشتی شاید تغییر بدم

ولی گفتم دیگه خرابش نکن

اسمشم آیدا بود برا همین دیگه تو انشا گفتم آیدا😂

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟
2742
میفهمم ولی بعضیا واقعا دوس ندارن من بچه بودم اصلا دوس نداشتم حس میکردم بی استعدادم ولی خب اینجوری ...

میدونم منم دوس ندارم انشارو😂ولی خب بچه باید یاد بگیره از بحران چجوری عبور کنه.. اینم ی نوع بحرانه😂 

واقعا خوب نوشتی و بنظرم استعدادش و داری انگیزه نداری

وقتی باهات صمیمی نیستم راحت نباش، شوخی نکن، سوال هم نپرس>>> دوستان بنده با هیچکس حال نمی‌کنم،لطفا این موضوع رو خصومت شخصی برداشت نکنید، چون کاملا عمومیه؛  >>>  میگی مُردنی دیگه برنمیگرده؟؟بیا سر قبرم برام بخند تا بهت ثابت شه، مرده‌ی دیروز میشه، زنده امروزت ))!   https://abzarek.ir/service-p/msg/1843935
هشتم😂میگف ادبی نوشتی شاید تغییر بدم ولی گفتم دیگه خرابش نکن اسمشم آیدا بود برا همین دیگه تو انشا ...

اره یکم بزرگونه نوشتی😂ولی خب اگ سابقه نوشتن انشای خوب و داشته باشه شک بر انگیز نمیشه🤌🏻🤣

اوکی پس خیلی خوبه افرین  کاش منم استعدادشو داشتم حیف

ببین استعدادشو داری

منم بچه بودم فک میکردم اصلا انشا بلد نیستم

فقط باید یاد بگیری از یه نفر که قشنگ آموزش میده

رو برگه بنویسه خوب میشه فک کنم جدی یعنی خوبه که فک میکنه کار خودش نیس🥲🥹ایول😂

آره.. خیلی خوب نوشتی

و چون معمولا بچه ها از کلمات و جملات ساده تری استفاده میکنن میفهمه که یه بزرگتر براش نوشته.. و خب گفتی آیدا خانوم گفته خودم تغییرش میدم. خوبه👍

زندگی سخته.. ولی من از اون سختترم😎
2740
میدونم منم دوس ندارم انشارو😂ولی خب بچه باید یاد بگیره از بحران چجوری عبور کنه.. اینم ی نوع بحرانه😂 ...

مرسی🥹😂جوگیرم نکن یهو تصمیمای بزرگ میگیرم😂

حالا اینکه زیاد روش تایم نذاشتم ولی دوست دارم چند سال دیگه یه کتاب بنویسم ولی با تحلیل و وقت گذاشتن

😂

اره یکم بزرگونه نوشتی😂ولی خب اگ سابقه نوشتن انشای خوب و داشته باشه شک بر انگیز نمیشه🤌🏻🤣

هوم😂

پس من واسه هر کی انشا نوشتم تاپیک میزنم😂بعدا میذارم😂

:))))

آره.. خیلی خوب نوشتی و چون معمولا بچه ها از کلمات و جملات ساده تری استفاده میکنن میفهمه که یه بز ...

مرسی 

اوهوم

درسته:)))

مرسی🥹😂جوگیرم نکن یهو تصمیمای بزرگ میگیرم😂 حالا اینکه زیاد روش تایم نذاشتم ولی دوست دارم چند سال ...

اصن زندگی ب اینه که یهو جوگیر بشی تصمیم بزرگ بگیری و اسمت یهو بره تو گینس😶😂)) 

اره کار خوبی میکنی .. حتما میتونی موفق بشی >

خودت از کجا یاد گرفتی؟

انشا نوشتن؟

من راهنمایی که اصلا خودم نمینوشتم و بدم میومد

دبیرستان یه دبیر ادبیات خوب داشتیم که یادمون داد قشنگ بنویسیم و دیدم چقد لذت بخشه

هوم😂 پس من واسه هر کی انشا نوشتم تاپیک میزنم😂بعدا میذارم😂 :))))

صحیح🤌🏻😂 

منم تگ کن انگیزه بدم💃🤣

2706