2733
2739
عنوان

بچه ها شما هر چند وقت یبار میرین خونه مادرشوهرتون شام و یا ناهار

| مشاهده متن کامل بحث + 609 بازدید | 71 پست

دلم نمیخاد برم خونش چون شهر دبگم هستن مجبورم شب بمونم 

بخاطر اخلاق و رفتارش

حوصله ندارم ظرفیتم پر شده اونم دو به هم زنه...

معمولا با این شرایط هر دوماه هر سه ماه ی شب میمونم اونم پشیمون برمیگردم از خونش بخاطر رفتار و گفتارش 

انسانیتی نیست وقتی کار انسانها کشتن بچه هاست

هفته ای یه بار جمعه ها راس ساعت ۵ عصر تا۱۱ خسته شدم به خدا هفته ای ودوبار بود که به لطف کرونا شد یه بار اگه نری باید دلیل موجه داشته باشی قبلش زنگ بزنی جبرانی هم بری انگار مدرسه هست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا من هر وقت برم کم وبیش چیزی میبرم ولی بقیه خواهر برادرام نه تازه ازش پولم میگیرن به هر بهانه ای ...

بعصیا نمیدونم چرا اینجورین

خواهرشوهرم میگه خونه مادرشوهرم که جمع میشیم یکی نون میخره یکی ماست یکی پنیر یکی میوه جمع میشیم میخوریم و میاییم دیگه مادرشوهرم یه قرون هم خرج نمیکنه

لطفا اگه امکانش هست برا شادی روح بابا و داداشم یه صلوات بفرستین
دقیقا عین مادرشوهر منه یه کوکو سیب زمینی میپزه میگه وای ببین چقد خوب شدن ادم ندونه فک میکنه شیرینی م ...

🤣🤣🤣مادر شوهر من همچین میگفت ببینین چه آشیه بادست ودلبازی توش چیزی ریختم حالا نمی دونم رشتش خیلی دست ودلبازی بود یا ماستش به خدا تا صب سه تا قرص معده خوردم انقد که حالم بد بود😥

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگه.....
2728
دلم نمیخاد برم خونش چون شهر دبگم هستن مجبورم شب بمونم  بخاطر اخلاق و رفتارش حوصله ندارم ظرفیت ...

کلا مادرشوهر یعنی تا حالتو نگیره دست بردار نیست 

مادر شوهر من خودشو راحت کرد.عذر همه رو خواست.کسی خونش نمیره.حوصله نداره.دلش تنگ بشه خودش میاد خونه ه ...

خوش بحالتون کاش مادرشوهر منم دست از سر کچل من بر میداشت

شوهرم هر روز زنگ میزنه بریم خونه مادرم

نه که خیلی خوشم میاد

منم همش بهونه میارم نرم خونه تکونی میکنم

2738
بعصیا نمیدونم چرا اینجورین خواهرشوهرم میگه خونه مادرشوهرم که جمع میشیم یکی نون میخره یکی ماست یکی پ ...

خدا خیرشون بده باید همین جور باشه..گناه دارن به خدا الان مامانم همش خریده یا برنج یا گوشت یا مرغ تازه اگه برن یه غذای معمولی درست کنه ناراحت میشن نمی دونم فک میکنن که اون چندر غاز پولی که اون داره هیچی نمیشه

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگه.....
کلا مادرشوهر یعنی تا حالتو نگیره دست بردار نیست 

بله متاسفانه پیش دیگرون طور دیگری خودشو وانمود میکنه اما در باطن رفتارش متفاوته

رفتارش دوگانس

من ظرفیتم پره

دیگه تحمل ندارم...

انسانیتی نیست وقتی کار انسانها کشتن بچه هاست
🤣🤣🤣مادر شوهر من همچین میگفت ببینین چه آشیه بادست ودلبازی توش چیزی ریختم حالا نمی دونم رشتش خیلی د ...

بخدا انقد حرصم میگیره , همش برا غذاهاش به به و چه چه میکنه بعد تازه باید همش تاییدش هم بکنی که اره عالیه ! البته انقد ازین کارا کرده که همه انگار اتفاقا روشون تاثیر گذاشته بدترین غذاها رو هم بپزه همه بچه هاش میخورن و میگن عالی بود 

به مامانت بگو اونم همچین غذاهایی بزاره هیچی برا خودش نمیمونه پیش شوهرت بگو هوس اش کرده بودم مامانم م ...

خوب شوهر شما میتونه بگه به داداشاش و خواهراش که هر وقت میاد چیزی بیارید 

پدرشوهرتون چکارس 

واقعا مادر شوهرتون خوبن 

خوش بحالتون کاش مادرشوهر منم دست از سر کچل من بر میداشت شوهرم هر روز زنگ میزنه بریم خونه مادرم نه ...

اینطوری هم خوب نیست.مادر کانون خانواده هست.این رفتارش باعث شده برادر خواهرا سالی یه بار هم همدیگه رو نمیبینن روابط بسیار سرد شده.

خوب شوهر شما میتونه بگه به داداشاش و خواهراش که هر وقت میاد چیزی بیارید  پدرشوهرتون چکارس  ...

پدرشوهرم فوت کرده شوهر من به خاهر برادراش میگه شما هم یچیزی بخرید اومدنی اما کو گوش شنوا