2726

خونه مادرشوهرم خیلی پر رفت امده ده تا هم بچه داره هر روز یکی شام نشسته خونش

هر روز فکر کن برنج و یه مرغ میره برا غذا

من جای مادرشوهرم بودم هرکس تو این گرونی شام ناهار میومد خونم فرداش منم میرفتم تا بفهمه یعنی چی

لطفا اگه امکانش هست برا شادی روح بابا و داداشم یه صلوات بفرستین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بعضی ها واقعا مهمون نوازن  .

قبل از اینکه امضام رو بخونی یه حمد و صلوات مهمونم کن🌱🍃کنکوری ۱۴۰۰اگر موفق شدی راهنماییم کن چطوری موفق بشم .🙏🏻🙂می خوام یه دختر گوگولی باشم که شبا عروسکاش رو می گیره تو بغلش می خوابه 🙂 می خوام بچه باشم تو جامعه ای مشکلات دوبرابر سنمن .آقا من دلم می خواد دختر خونه باشه بچه خونه باشم نه زن خونه 🙂می خوام دغدغم باشه تموم شدن چیپسم و کیک خامه ای هام 😅نه جواب ندادن و نگرانی از ترک کردن کراشم 😶💔 آقا من می خوام جوراب گل کلی بپوشم موهام خرگوشی ببندم بپرم تو آغوش داداش و خانواده ای که هرگز بغلم نکردن 🤦درد می دونی یعنی چی ؟اون قدر نقطه خالی داشته باشی که نمی تونی برای پر کردنشون توازن برقرار کنی 😇امیدوارم حال همه خوب باشه

دیگ بچه هاشن هیچ مادری دلش نمیاد بابچش اینکارو کنه حالا شوهرم ایناسه تاپسرن ی دختر ماک سالی دوسه بارمیریم اونم دعوت میکنن ولی بجاش عمه های شوهرم عموهاش همش اینجاپلاسن ماشبا شام میخوریم ی ساعت میشینیم میایم خونه

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉

بنده خدا مادر شوهرت مثل مادر منه آخر هفته ها ۱۰ یا۲۰ تامهمون داره با حقوق باز نشستگی ولی بر عکسش مادر شوهرم وضعش توپه ولی سه چهار سالی یه بار دعوت نمیکنه اونم یا کو کو یا آش ماست با این چیزا از سر باز میکنه نمونش دیشب خونش بودیم برای روز پدر آش ماست درست کرده بود حالا جالبه انقدم از غذاش تعریف کرد که اگه رستوران میرفتیم شیشلیک میخوردیم صاحاب رستوران انقد از غذاش تعریف نمیکرد

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگه.....
2706