2737
2739
عنوان

بچه ها شما هر چند وقت یبار میرین خونه مادرشوهرتون شام و یا ناهار

| مشاهده متن کامل بحث + 609 بازدید | 71 پست
مادر شوهرم غذا که میاره میگه بخورین انگشتاتونم باهاش بخورین مثلا تخم مرغ درست میکنه میگه تخم مرغش ما ...

حالا شما مادرشوهرت اینطوره ماله منم همینه به اضافه خواهرسوهرم که انقدر تعریف میکنه وای مامان انداره یه عروس تدارک دیدی چقدر خوشمزس بعصیا مواد غدایی رو خراب میکنن اوف انقدر میگه ادم گوفتش بشه بعد میان خونه من همچین دهنشون کج میکنن من هی میخورم تو دلم میگم اینکه خوشمزس پس چرا اینا نمیخورن یه دستت درد نکنه هم نمیگن به شوهرم میگن دستت درد نکنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا شما مادرشوهرت اینطوره ماله منم همینه به اضافه خواهرسوهرم که انقدر تعریف میکنه وای مامان انداره ...

خواهر شوهر منم از دستپخت مامانش تعریف میکنه....آدم وقتی این همه تدارک میبینه بعد یه دستت درد نکنه نمیگن واقعا انگار بهت فحش میدن خیلی نفهمن وگرنه آدم زحمت کشیده این کاراتون واسه چیه حالم از خانواده شوهر به هم می خوره خدا ورشون داره

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگه.....
نه عزیزم تو تقصیر نداری یه کم خوبی کنن تا آدم دوسشون داشته باشه نه که یه کاری کنن پسرشون کتکت بزنه ب ...

خدا نکنه شاد باشی ازین به بعد ان شالله اصلا بهشون اهمیت نده آدم حسابشون نکن تقاص پس میدن مطمئن باش

السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین ،،،به زودی خواهی آمد می دانم ..نذر آمدنت کرده ام صلوات را.. اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم والعن اعدائهم اجمعین
2728
خدا نکنه شاد باشی ازین به بعد ان شالله اصلا بهشون اهمیت نده آدم حسابشون نکن تقاص پس میدن مطمئن باش

ممنون عزیزم سلامت وشاد باشی...امیدوارم خدا خودش جواب بدیاشونو بده البته من دیدم که تقاص میدن ولی خودشون متوجه نیستن

مادر شوهرم غذا که میاره میگه بخورین انگشتاتونم باهاش بخورین مثلا تخم مرغ درست میکنه میگه تخم مرغش ما ...

سیاست داره نگاه کن تو هم یاد بگیر من خودم از مادرشوهرم یک چیزایی یاد گرفتم حق وناحق از بچه هاش دفاع می کردهیچکی جرات نمی کرد به اینا بگه روچشمت ابرویه سلیطه بازی می کردن بخدا .مادرم برعکس هیچی نمی گفت اونقدر مظلوم بود خدابیامرزدش من احمق هم از اول سکوت کردم یادمه با مادرشوهرم میشستیم مادرم اومد خونمون اینقدر منت گذاشت ابنبات دادم نون دادم اینو دادم اونو..مادرم یک کلمه نگفت بنده خدا عروس اوردی وظیفته حالا شوهرم کار نداشت اونموقع رفتم مادرمو دستش رو گرفتم گفتم بسه دیگه بیا بریم.. از اول هم شانس نداشتم نه خانوادم پشتم بودن بخاطر بی زبونیشون نه شوهر الان میگم خداروشکر لااقل ننش دیگه نیست دوبه همزنی کنه بهم تهمت ببنده و..هرجا میرفت حرف مارو میبرد لعنتی چقدر آبرومو بردو ازون روزا یک جسم خسته بایک روح آزرده مونده میگم خدایا اون طراوت و سرزندگیم رو اونا ازم دزدیدن اونا رو چه شکلی بر میگردونی 

السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین ،،،به زودی خواهی آمد می دانم ..نذر آمدنت کرده ام صلوات را.. اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم والعن اعدائهم اجمعین

ما چون توی یه ساختمان هستیم قبل از کرونا که خیلی بیشتر الان هم کم و بیش منزل مادر همسرم می ریم. برای اینکه جبران کنیم بخشی از خریدهای فروشگاهیشون رو موقع خرید برای خودمون انجام می دیم یا مثلا توی خریدهای سالانه مثل برنج هزینه رو همسرم یا برادر بزرگترشون حساب می کنند. و همسرم و برادرانشون به حساب مادرشون پول واریز می کنند که وقتی با نوه ها بیرون می رن و خریدی دارند ( که الحمدلله نوه ها هم ارد ناشتا کم ندارند) از اون پول خرید کنند. بچه ها دوست دارند خودشون رو برای مادربزرگ ها لوس کنند و در این روزگار بد باید هوای بزرگترها رو داشت

2738

[QUOTE=178702361]خدا ببخشتش تو هم ببخشش[/QUOTEمتنم‌ رو‌خوندم دیدم توهم توهم نوشتم منظورت مادر شوهرمه؟

سیاست داره نگاه کن تو هم یاد بگیر من خودم از مادرشوهرم یک چیزایی یاد گرفتم حق وناحق از بچه هاش دفاع ...

به خدا انقد سیاست داره بیا وببین...آره والا انقد طرف بچه هاشوداره البته همیشه نه تو دعواها انقد تهمت بهم زده اصلا یادم نمیره ولی مامان منم مثل مامان خدابیامرز توعه اصلا هیچ وقت ازم طرفداری نمیکنه من خودمم نمی تونم از خودم دفاع کنم کی باشه منم از شر مادر شوهرم راحت شم

به خدا انقد سیاست داره بیا وببین...آره والا انقد طرف بچه هاشوداره البته همیشه نه تو دعواها انقد تهمت ...

همین دیگه, اگه خانواده آدم زبون داشته باشن شانست بلنده. شوهرتم حساب کار دستش میاد .اونو . زن رو بسپر به خدا، اگه از دسیسه هاش می ترسی سوره ناس و فلق رو وقتی می بینیش بخون، زندگیت رو بسپر دست امام حسین(ع).بهش فکر نکن ولی می دونم خیلی سخته درکت می کنم اگه با بچه هات خوبه بازم غنیمته .راستی نمی دونم بچه هات مثل خودت مظلومن یا نه سعی کن این اخلاقت رو یواش یواش عوض کنی واز حق خودت دفاع کنی نه با گریه و ناله محکم تر باید باشی. متاسفانه مامانای ما یادمون ندادن دفاع کردن از حقمون رو ولی بازم دیر نیست .

همین دیگه, اگه خانواده آدم زبون داشته باشن شانست بلنده. شوهرتم حساب کار دستش میاد .اونو . زن رو بسپر ...

ممنون عزیزم....آره دیگه زندگیمو سپردم دست خدا....آره پسر بزرگم مظلومه ولی کوچیکه نه از حقش دفاع میکنه