1989
2019

روم نمیشه کلا به بابام ابراز علاقه کنم. گفتم عکسش بذارم استوری ولی متن هم روم نمیشه بنویسم😶 ی جمله که خیلی احساسی نباشه بگید بنویسم زیر عکسش

بهترینِ خودت باش✌

اخ اخ یادم رفت به پدر شوهرم زنگ بزنم

ماشه ی زبانم را بکشند خیلی ها قربانی خواهند شد..!و بادکنکی در بغل کاکتوس..... دست بردار ازینکه خودتو اتیش میزنی تا دیگران گرم بشن... در من کسی جان میدهد هر شب با خاطراتی سرد و تکراری ...دیوانه جان کی میشود اصلا ، از حال و روزم دست برداری ...؟دلبستگی طعم گسی دارد ، با بغض های قصه درگیری ...دستت که از دستش جدا باشد .‌..دست خودت را هم نمیگیری ...ویرانه ها را خوب میفهمم ...استادِ ماندن زیر اوارم .. لبخند بر لب میزنم اما .... درد وخیمی در سرم دارم ...درد وخیمِ در سرم هستی احساسِ پوچی بینِ اشعارم .‌..پلکی بزن پیش از عبورت یک ...مُردن به چشمانت بدهکارم ...ما را به جرمِ عاشقی کُشتند...با چوبه ای از جنس ویرانی ...حتما تصور میکنی خوبم ....!!!افسوس اصلش را نمیدانی .

دیگ استوری خجالت کشیدن نداره راحت بنویس

فقط 39 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم فکرمیکردم دنیا یه کیکه خوشمزه س  و ادماش یونیکورن و فرشتن! اما ادما بهم نشون دادن که میتونن چقدر بد باشن...چقدر وحشتناک باشن...واقعا چرا یکی بخواد زندگیه ادمو نابود کنه؟!ساده نباشید مهربون نباشید احمق نباشید ک اگ باشید میشید مثل من!من هنوز از این کابوسی ک ادما برام ساختن بیدار نشدم:)خواستی برام صلوات بفرست دعا کن یا هرچی ک این مشکلم حل بشه

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

اصلا برام قابل درک نیست، من از سروکول بابام بالا می رفتم 😁

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان

دیشب کلیپ ازعکسای خودموخودش زدم🤭🤭

فقط 40 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ی صلوات محمدی پسندمهمونم کن ..تیکربارداری نیس مال طلاقم دعاکنیدزودتر راحت بشم(کتک.بددهنی.بی احترامی.شکاک.بددهن) «لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) پروفایلم خودمم ...آخرین مرحله خسته شدن توی زندگی                           درخاست دوستی جنس مذکرپذیرفته نمیشود                                 خداگر ز حکمت ببندد دری ز رحمت گشاید دردیگری                                              توهمون دردیگری منی💝                                      خردادی چندشخصیتی شیطون 🐥😉😁   

خب امروزه دیگه 

شب پدر که نداریم روز پدره

همیشه حرف هایی هست برای نگفتن ؛ حرف های بی تاب و بی قرار که سر به ابتذال گفتن فرود نمی آورند ... ارزش انسان به اندازه ی حرف هایی است که برای نگفتن دارد.🌹