2733
2739
عنوان

توپول ها وارد شوند ....

| مشاهده متن کامل بحث + 723 بازدید | 66 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من 84 کیلو ام دارم دق میکنم، یه راهکار بدید، هر روز میگم از فردا، ملی این فردا نمیرسه لا مذهب

به نظرم کالری شماری و ورزش تو خونه خیلی موثره ،...من یه مدت اینکار رو کردم وزن کم کردم ولی ولش کردم دوباره برگشت

برای زیبا زندگی نکردن کوتاهی عمر را بهانه نکن، عمر کوتاه نیست ، ما کوتاهی میکنیم ❤
2728
چند کیلویی؟  من ۸۷ هستم ، دوست دارم ۷۰ بشم.

من قدم ۱۶۲.وزنم تقریبا ۶۸ یه زمانی روی ۵۲ استپ بودم ولی بخاطر حاملگی وزایمان چاق موندم تا الان ک دوسال ونیم گذشته از زایمانم اصلا نتونستم لاغر کنم البته رسیدم ۶۰ ولی با شروع کرونا و بی تحرک بودن وهیچ جا نرفتن وزنم هی داره بالاترمیره.اخرای حاملگی از ۵۲ رسیدم ۷۲۵۰۰

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
چی بگم والا. خب وقتی چاق میشه آدم کلا سایزشم بالا میشه دیگه

وقتی چاق میشه بله ولی وقتی سنگین میشه نه 😂

زیاد دیدم کسایی که وزنشون به ظاهرشون نمیومده 

برنامه ی کاهش وزن با کاهش سایز متفاوته ، درسته همراه میشه اما متفاوته

🎶 زن، زندگی، آگاهی 🦋
2740
دقیقا مثل منی😐

من قبلا اینطور نبودم بعد زایمان اینجوری شدم یه زره ناراحت شم یا استرس داشته باشم پرخوری ومخصوصا باید کلی شیرینجات بخورم اروم بشم ولی قبل بچه داری یه زره استرس داشتم اصلا یه لقمه غذا نمیخورم ولی الان برعکس شده

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
به نظرم کالری شماری و ورزش تو خونه خیلی موثره ،...من یه مدت اینکار رو کردم وزن کم کردم ولی ولش کردم ...

ارادهه نیست، تمام مشکلم اينه، باز خدا رو شکر قدم بلنده وگرنه مثل توپ میشدم 😓😓😓

امضا خدا پای تمام آرزوهات😍😍
چی بگم والا. خب وقتی چاق میشه آدم کلا سایزشم بالا میشه دیگه

سایز من از sرسید L

منم دقیقا مث تو تو ی هفته ۲.۳ کیلو اضاف کردم ولی بحز صورتم ..توی بدنم اصلا مشخص نیس فعلا جااااا دارع تا پر شیم و معلوم شه علتش هم اینکه ک یا قدت بلنده و کمبود وزنت زیادع نسبت ب قدت..یا از ریشه تو پر نیستی فعلا داری زیر سازی میکنی ک من خودم این مورد دومم و ضعیفم تا بیام پر شم خیلیع

خواهش میکنم با اون دلای پاکتون واسه رسیدن ب خواستم صلوات بفرستین..واسه رسیدنمون بهم دعا کنید😞❤