2737
2739
عنوان

توپول ها وارد شوند ....

| مشاهده متن کامل بحث + 723 بازدید | 66 پست
منم دوکیلو اضافه کردم 60 بودم شدم 62 ولی نشون نمیدم اصن ک دوکیلو اضاف شده

میخوام از فردا دوباره عزمم رو جزم کنم و کالری شماری کنم.....خیلی بد شد ، نزدیک عیده و من هنوز چاقم🤣

برای زیبا زندگی نکردن کوتاهی عمر را بهانه نکن، عمر کوتاه نیست ، ما کوتاهی میکنیم ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاید همه قسمتای بدنت خیلی نامحسوس چربی بهشون اضافه شده که متوجه تغییر نشدی😕

لطفا یه صلوات برای سلامتی پدرومادرم میفرستین❤🌹روزای خوب منتظرتن،برای رسیدن بهشون تلاش کن/ شهروند سابق جزیره نامکاندا | 
2728
2740
چکار میکنین چاق میشین؟ من دلم‌میخاد چاغ تر بشم ولی همه میگ خوبه قدم ۱۶۶ هست  وزنم ۵۵ فک کنم&n ...

خوردن شیرینی، بیسکوییت، 

ریزه خواری 

خوردن نون و برنج هر روز 

و عدم تحرک ....

برای زیبا زندگی نکردن کوتاهی عمر را بهانه نکن، عمر کوتاه نیست ، ما کوتاهی میکنیم ❤
چون ۲کیلوئه وقتی بشه ۲۰کیلو تازه میفهمی😐

من ۲۰ کیلو اضافه وزن دارم عرضه رژیم ندارم رسما غول شدم .....الانم چون ناراحتم شیرینی خامه ای میخورم ..اصلا نمیتونم جلوی خودمو بگیرم خیلی زشت وبی ریخت شدم

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
من ۲۰ کیلو اضافه وزن دارم عرضه رژیم ندارم رسما غول شدم .....الانم چون ناراحتم شیرینی خامه ای میخورم ...

چند کیلویی؟ 

من ۸۷ هستم ، دوست دارم ۷۰ بشم. 

من ۲۰ کیلو اضافه وزن دارم عرضه رژیم ندارم رسما غول شدم .....الانم چون ناراحتم شیرینی خامه ای میخورم ...

دقیقا مثل منی😐

آهای طعنه زده چشم تووو به چشمای راسو            ستاد مبارزه با تبعیض علیه حیوانات                            دوستانی که تو امضاتون مینویسید کاربری برای دونفره،زور نزنید عزیزان ما باور نمیکنیم                    خسته از جانی که در قفسی به نام تن اسیر است🥀