2733
2739
عنوان

توپول ها وارد شوند ....

| مشاهده متن کامل بحث + 723 بازدید | 66 پست
وااای‌. نکنه منم بچه بیارم اینجوری شم. والا همینجوریش گیر میده .... 🙈

نمیدونم ولا من‌ چندین سال روی ۵۲ استپ بودم لاغر تر میشدم ولی اصلا یک گرم هم چاق نمیشدم از روزی ک فهمیدم حامله ام یهو خود ب خود چاق میشدم هفته یک کیلو دو کیلو تا اینکه ۲۳ کیلو اضاف شد توی بارداریم .

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یا خدا. شوهرت شاکی نیست

ن خیلی راضیه  میگه اصلا لاغر نکن ،من خودم شخصا دوستندارم عزیز

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
2728
خوبه که راضی. شوهر من برعکس. گیر . میگه این چیه. لاعر کن

چقد بد ،ن همسرم بفهمه میخوام رژیم بگیرم نمیزاره میگه قبلا زیادی لاغر بودی الان‌یکم‌بهتر شدی چاقتر بشو ولی لاغر نکن.ولی خب واسه سلامتی خودمم شده دوستندارم زیاد چاق بشم ادم پا  ب سن بزاره یکم زیادی چاق باشی نمیشه دیگه لاغر کنی

چقد بد ،ن همسرم بفهمه میخوام رژیم بگیرم نمیزاره میگه قبلا زیادی لاغر بودی الان‌یکم‌بهتر شدی چاقتر بش ...

دقیقا. خب سلیقه مردا متفاوته گلم😊

یکی چاق دوس داره یکی پر.یکی لاغر. 

خدایا خودت کمک کن...
نگو عزیزم چاقی تو خونواده ما ارثیه وقتی به ۹۰ رسیدم با خودم می گفتم دیگه از این چاق تر نمیشم که  ...

چشم

دختر قشنگم پسر پهلونم مامان عاشقانه دوستون داره ای کاش همیشه بچه بودید آخه هرچی بزرگتر بشین فاصله ما از هم بیشتر میشه من خستگی الان به جون میخرم فقط این روزا زود تموم نشن همیشه برقرار باشین منتظر یه نی نی باشین به زودی 😍💋