2733
2739
عنوان

چطور به شوهرم حرفمو بگم

229 بازدید | 21 پست

بچه ها سلام ... خوبین ... لطفا موضوعی که الان مینویسم  رو بخونید و اگاهانه راهنماییم کنید ... ممنون 

دیشب مادرشوهرم که اومده بود خونه ی ما .... نشسته هر سری نصیحت میکنه و فلان ... ک هر سری میگه که از جاریت یاد بگیر که جطور برادرشوهرتو توی دستش گرفته ... وافعا خیلی ناراحت میشم از این حرفا....  جاریم از من ۱۰ سال بزرگتره ... میاد میشینه بهم میگه که تو که قهر بودی اون زمان با شوهرت  گوشی نداشتی قبول ولی انتظار داشتم از گوشی مامانت یا بابات لاقل به من زنگ میزدی یه احوالی میپرسیدی ...  واقعا اعصابم بهم میخوره وقتی این حرفا رو ازش میشنوم .... یا بهم میگه که تهش اینه زیاد با شوهرت دعوا بکنی گوشتو میگیره میندازه بیرون از خونه و میگه برو خونه ی بابات ...  من اینارو از شوهرم میبینم که اگه یه بار همسرم به مامانش بگه که همسر من اهل تلفن نیست دیگه نمیاد بهم این حرفارو بگه

یا مثلا بهم میگه که شما نامزد بودین  پسرم اومد بهم گفت من میخوام زنمو رو طلاق بدم بعد منم کلی سرزنشش کردم و گفتم عیبی نداره ما از دست زنت یه کاغذ تعهد میگیریم ... اینا حرفای خوبین که مادرشوهرم نشسته بهم میگه ؟ واقعا دیشب اعصاب و روح و روانم رو بهم ریخت ... منو همسرم بهمدیگه قول دادیم دیگه درمورد گذشته باهم حرف نزنیم هی میاد بهم از گذشتمون میگه و چیزایی میگه که خیلی ناراحت میشم
چکار کنم بنظرتون .... به همسرم بگم ؟ لطفا خانومای با سیاست راهنماییم کنن

و البته اینو هم بگم با لحن بد و اینا نمیگفت ... حتی خودشم مثال زد که پدرشوهرت منو هم از خونه بیرون کرده بود و زن باید کوتاه بیاد یکم .... منظور با لحن بد و طلبکارانه ای بگه بهم نه اصلا .... در حد نصیحت میگفت 

اما حرفاش ناراحتم کرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بزن به شوخی مثل خودش جوابشو بده و بگو دویت نداری از گذشته حرف بزنی

واقعا با اینا روانت بهم میریزه؟؟؟ 

اگه جای من بودی سکته میکردی که

دیوونه نباش به حرفاش اهمیت نده توجه نکن و به شوخی و عین خودش جوابشو بده

چاتای سابقم💕  خدارو داشتن حس خوبیه....❤ (نیها صدام کنید😍)  ❤ تیرماهیم❤ عاشق بارونم،سنگ صبور و مَحرَم اَسرار بقیه ، اما "تنها" این تنهاییم بخاطر اینه که یه سریارو خوب نمیشناسم و یه سریای دیگرو خوب میشناسم! دلمو انقدر شکستن قلبمو انقدر زیرپاشون له کردن تا یاد گرفتم قوی باشم! خاطره ها نمیمیرن...کاش میشد که پاک کن دستم بگیرم و چیزایی که آزارم میدن رو از حافظم پاک کنم.... برام صلوات بفرستید و دعا کنید من به دعا محتاجم🖤🍂(درخواست دوستی قبول نمیکنم..)(عجب صبری خدا دارد..!) (اکثر تاپیک هام مال خودم نیستن از زبان اطرافیان و برای حل مشکل اوناست) (هیچوقت اجازه ندید که یک نفر بشه همه ی دنیاتون) (واسه ظهور آقا امام زمان صلوات) در لحظاتی از درد کسی به داد آدم نمیرسد؛ رنج همیشه تنهاست!

مادرشوهرت ازاوناست که باپنبه سرمیبره حتمابه شوهرت بگوکه ازحرفای مادرت ناراحت میشم که جلوشوبگیره ازطرفی هم باخنده هم که شدجواب مادرشوهرتویکی دوباربده ساکت نشین نگاش کنی باخنده طوری که ناراحت نشه بهش بگومثلابگوباشوهرت مشکلی ندارین وهردوتاتون راضی هستین ازهم

و البته اینو هم بگم با لحن بد و اینا نمیگفت ... حتی خودشم مثال زد که پدرشوهرت منو هم از خونه بیرون ک ...

یه چیزی بگم مادر شوهر مثل مادرشوهر تو دوست داره همش بهش تلفن بزنم خوششون میاد بعضی خانواده ها دوست دارن....جاریت فک کنم هی زنگ و تلفن میزنه خوب تونسته دلش تو دل مادرشوهرش جا کنه اخلاق مادرشوهرش میدونه...

2740

هیچ مادر شوهری نمیگه شوهرت را بگیر تو دستت.پس این مشخص میکنه خیر شما را میخواد وازسرخیرخواهی هست.شما بگو بهش:( ماپرونده گذشته را با شوهرم بستیم و قرارهای جدید داریم.شما نگران نباشید و ممنون از اینکه به فکر من هستید.)

بنظرم فعلا چیزی به شوهرت نگی بهتره.چون ممکنه روی مادرش حساس بشه و خدای نکرده بین تان بگو و مگو پیش بیاد

شوهرتو به چالش نکش سعی کن خودت حلش کنی

من ۳ ساله با مادرشوهرم تو یه ساختمونم

کلی حرف و بحث و فلان

ولی لجبازی فایده نداره دیدم این جون داره از من درمیاد کاراشو و حرفاش و فلان

گفتم بزار یکم سیاست رو کنم بگم و بخندم و بخورم و بگردم

سر کارایی که میکنم غیر مستقیم منت بزارم(نزاری نمیفهمن)

و بهونه هم دست کسی ندم ، کلیم باهام خوب شدن

بعضی وقتام که تحمل یه چیزایی برام سخته میگم عیب نداره اینو بخاطر رضایت خدا انجام میدم

چاتای سابقم💕  خدارو داشتن حس خوبیه....❤ (نیها صدام کنید😍)  ❤ تیرماهیم❤ عاشق بارونم،سنگ صبور و مَحرَم اَسرار بقیه ، اما "تنها" این تنهاییم بخاطر اینه که یه سریارو خوب نمیشناسم و یه سریای دیگرو خوب میشناسم! دلمو انقدر شکستن قلبمو انقدر زیرپاشون له کردن تا یاد گرفتم قوی باشم! خاطره ها نمیمیرن...کاش میشد که پاک کن دستم بگیرم و چیزایی که آزارم میدن رو از حافظم پاک کنم.... برام صلوات بفرستید و دعا کنید من به دعا محتاجم🖤🍂(درخواست دوستی قبول نمیکنم..)(عجب صبری خدا دارد..!) (اکثر تاپیک هام مال خودم نیستن از زبان اطرافیان و برای حل مشکل اوناست) (هیچوقت اجازه ندید که یک نفر بشه همه ی دنیاتون) (واسه ظهور آقا امام زمان صلوات) در لحظاتی از درد کسی به داد آدم نمیرسد؛ رنج همیشه تنهاست!

اما هرکس حریم خودشو داره اینا هم میدونن من بمیرمم زیر بار حرف زور نمیرم، کلا ادم بی آزاریم اما تا وقتی کسی کهر به کارم نداشته باشه

2706