2737
2739
عنوان

چطور به شوهرم حرفمو بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 229 بازدید | 21 پست
پس یعنی به همسرم نگم؟

فعلا نه ، این روش رو امتحان کن ببین جواب میده یا نه

گفتن به شوهرت بزار سنگر آخر

و اینکه مادرشوهرت فامیله؟؟؟

چاتای سابقم💕  خدارو داشتن حس خوبیه....❤ (نیها صدام کنید😍)  ❤ تیرماهیم❤ عاشق بارونم،سنگ صبور و مَحرَم اَسرار بقیه ، اما "تنها" این تنهاییم بخاطر اینه که یه سریارو خوب نمیشناسم و یه سریای دیگرو خوب میشناسم! دلمو انقدر شکستن قلبمو انقدر زیرپاشون له کردن تا یاد گرفتم قوی باشم! خاطره ها نمیمیرن...کاش میشد که پاک کن دستم بگیرم و چیزایی که آزارم میدن رو از حافظم پاک کنم.... برام صلوات بفرستید و دعا کنید من به دعا محتاجم🖤🍂(درخواست دوستی قبول نمیکنم..)(عجب صبری خدا دارد..!) (اکثر تاپیک هام مال خودم نیستن از زبان اطرافیان و برای حل مشکل اوناست) (هیچوقت اجازه ندید که یک نفر بشه همه ی دنیاتون) (واسه ظهور آقا امام زمان صلوات) در لحظاتی از درد کسی به داد آدم نمیرسد؛ رنج همیشه تنهاست!
هیچ مادر شوهری نمیگه شوهرت را بگیر تو دستت.پس این مشخص میکنه خیر شما را میخواد وازسرخیرخواهی هست.شما ...

اره ... با بدی نمیگفت اما خب حرفاش حرفای خوبی نبود بخاطر همین ناراحت شدم ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من مثلا چطور حلش کنم اخه 

خب تو بهتر میدونی که وقتی تو شرایطش قرار گرفتی چیکار کنی به نفعته، همونو انجام بده

چاتای سابقم💕  خدارو داشتن حس خوبیه....❤ (نیها صدام کنید😍)  ❤ تیرماهیم❤ عاشق بارونم،سنگ صبور و مَحرَم اَسرار بقیه ، اما "تنها" این تنهاییم بخاطر اینه که یه سریارو خوب نمیشناسم و یه سریای دیگرو خوب میشناسم! دلمو انقدر شکستن قلبمو انقدر زیرپاشون له کردن تا یاد گرفتم قوی باشم! خاطره ها نمیمیرن...کاش میشد که پاک کن دستم بگیرم و چیزایی که آزارم میدن رو از حافظم پاک کنم.... برام صلوات بفرستید و دعا کنید من به دعا محتاجم🖤🍂(درخواست دوستی قبول نمیکنم..)(عجب صبری خدا دارد..!) (اکثر تاپیک هام مال خودم نیستن از زبان اطرافیان و برای حل مشکل اوناست) (هیچوقت اجازه ندید که یک نفر بشه همه ی دنیاتون) (واسه ظهور آقا امام زمان صلوات) در لحظاتی از درد کسی به داد آدم نمیرسد؛ رنج همیشه تنهاست!
فعلا نه ، این روش رو امتحان کن ببین جواب میده یا نه گفتن به شوهرت بزار سنگر آخر و اینکه مادرشوهرت ...

نه عزیزم ... فامیل نیست .... میشه بگین دقیقا جکار کنم .... چون خیلی متوجه نشدم

2728
خب تو بهتر میدونی که وقتی تو شرایطش قرار گرفتی چیکار کنی به نفعته، همونو انجام بده

چشم رو میگم اما نهایتش کار خودمو انجام میدم ... شوهرم کاملا بهم اعتماد داره و اصلا گله ی خانواده اش رو بهش نمیگم و زمانیم که بگم کاملا پشتمه

نه عزیزم ... فامیل نیست .... میشه بگین دقیقا جکار کنم .... چون خیلی متوجه نشدم

خب بجای اینکه به شوهرت بگی و چالش به وجود بیاد چون مردا کمتر پیش میاد سمت زنشون رو بگیرن

همون جوری مث خودش آروم آروم با شوخی و خنده بگو مادر جون من دوست ندارم راجع به گذشته حرف بزنم

و خب من زیاد اهل تلفن و اینا نیستم ، اما چون شما دوست دارید چشم سعی میکنم بیشتر باهاتون تماس بگیرم

بعد اجازه صحبت کردن نده سری بگو یه چایی بیارم براتون نوش جان کنید ، یا پیش دستی رو پر میوه کن بزار جلوش با لبخند بگو بفرمایید عزیزم😁😁😁😁😁

(حتی اگه تو دلت داری تیکه تیکش میکنی)

خب بجای اینکه به شوهرت بگی و چالش به وجود بیاد چون مردا کمتر پیش میاد سمت زنشون رو بگیرن همون جوری ...

پس اینطوری میکنم ... حالا که فکر میکنم طرز تفکر مادرشوهرم زیادم مهم نیستا😂😂😂