2733
2734

دوستان امروز با دوستم و سگش و پسرم رفتیم پارک یگش هاسکیه

میگه واکسناشو زده فقط اخرین واکسنش مونده

بعد یگش خیلی بازیگوش بود و تز سرو کول پسرم میرفت بالا یجا پسرم هول کرد خورد زمین

حالا نمیدونم افتاد زمین دستش اینطوری شد یا جای چنگه سگست

استرس گرفتم بنظرتون ببرمش واکسن بزنه پسرم تو شش ساله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

عزیزم نگران نباش این عکسی که من میبینم انگارروزمین کشیده شده مال سگ نیس واون سگم خونگی مریض نیس بخداموندم مردم چراسگ توخونه دارن بااینکه گفته وفرمایش رسول خداست توخونه ای که سگ باشه فرشته هااونجانمیان

خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری  
۴ ۵ماه

الان دیگه زمان زدنه واکسن گذشته

دست بچت هم مشخصه رو زمین کشیده شده و جای چنگ نیست

مدت زیادیه سگ رو داره پس احتمالش خیلی کمه هار باشه

توکل به خدا کن فقط ایت الکرسی بخون به پسرت فوت کن انشاالله دفع بلا میشه

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
عزیزم نگران نباش این عکسی که من میبینم انگارروزمین کشیده شده مال سگ نیس واون سگم خونگی مریض نیس بخدا ...

همه ی اطرافیان و خود دوستم و شوهرم میگه افتاده زمین اینطوری شده و جای چنگ سگ اینطوری نیست

همه ی اطرافیان و خود دوستم و شوهرم میگه افتاده زمین اینطوری شده و جای چنگ سگ اینطوری نیست

خب گلم منم همینومیگم جای چنگ نیس وشماهم چون یه مادری برای همین وسواس گرفتی ونگرانی

خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری  
2706