2733
2734
عنوان

اگه به عقب برگردید، بازهم با شوهرتون ازدواج میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2622 بازدید | 173 پست
شوهر من میگه زن باید به دل عزیز باشه زبونی بدم میاد چاپلوسی کنم منم دقیقا همین بهش میگم اون اینطور ج ...

دقیقا همسر منم اینو میگه میگه مرد با مردونگیش نشون میده منم حرص میخورم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نه 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم 
دوست ما داروسازه خیلی راضیه تو بیمارستان کار میکنه میخاد ی داروخانه هم خودش بزنه  ان شالله برا ...

بحثش مالی نیست صرفا ...ما الان داریم داروخانه میزنیم کل زار و زندگی رو فروختیم ..کلا جزو رشته های پزشکی هست که باید مبلیارد توش پول خرج کنی که پول نصیبت بشه وگرنه هیچی نیست

دقیقا مث  من ما ب هر کی بگیم راضی نیستیم میگن خداروشکر کن خونه داری شوهرت کاریه ولی چه فایده د ...

آخ گفتی همه فامیل فک میکنن من چقدرخوشبختم پول هست خونه هست ماشین هست شوهرم کارش خوبه ولی نمیدونن که توکیف خانومش هزارتومانم پیدانمیشه 

واسه همین کاراش دلم خون

2740
آخ گفتی همه فامیل فک میکنن من چقدرخوشبختم پول هست خونه هست ماشین هست شوهرم کارش خوبه ولی نمیدونن که ...

واسه توی قبرشون جمع میکنن بدبختا

پول داشته باشی ولی نتونی ازش هیچ لذتی ببری هیچ فایده ای نداره

واسه توی قبرشون جمع میکنن بدبختا پول داشته باشی ولی نتونی ازش هیچ لذتی ببری هیچ فایده ای نداره

آره بخدا دخترعموی من شوهرش هیچی نداره اینقدرخرج میکنه وهردفعه یک مدل تنشه آزاده شوهرش بهش گیرنمیده بهش محبت میکنه همه جامیره وهمیشه درحال گردشه اونااززندگیشون لذت میبرن

ولی من چی شوهرم همه چیزداره همه میگن زندگیش خوبه ولی نمیدونن که دارم توی این زندگی دق میکنم اینقدردلم به حال خودم میسوزه حتی یک دوست هم ندارم که باهاش دردودل کنم 

شوهرم نمیذاره باکسی دوست بشم یابافامیل رفت وآمدکنم فقط خونه مادرم میرم  

با کمال میل😁 اینقدر شده خواب دیدم با اینکه هنوز همسرشم خواستگار اومده برام و دودلم که با همین بمون ...

.

یجوری میگی همینی که دارم بهتره انگار گوشی سامسونگه   در واقع با وجود قانون های چرت و مردسالاری  ایران تو مال اونی نه اون مال تو! 

.

(خودمم نفهمیدم چی گفتم  )

2706