2752
2734
عنوان

اگه به عقب برگردید، بازهم با شوهرتون ازدواج میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2622 بازدید | 173 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من هر چی میکشم از خانواده ی به درد نخور و تحته تاثیر بدونه همسرمه. ببین به کجا رسیدم که همش میرم تو ...

من بر عکس شما انگار اصلا وجود خارجی ندارند مگه تو مراسمی با عیدی چیزی هم رو ببینیم کلا خیلی سردن

من از سمت سپاه عشقبازان آمدم سویت                      که بنویسم خجالت میکشد ماه از گل رویت        
2731
نچ ازدواج نمیکردم پول داره ولی خسیسه وسختگیره نمیذاره جایی برم رفتارای مسخره ای داره

دقیقا مث  من

ما ب هر کی بگیم راضی نیستیم میگن خداروشکر کن خونه داری شوهرت کاریه ولی چه فایده دل خرج کردن نداره

من بر عکس شما انگار اصلا وجود خارجی ندارند مگه تو مراسمی با عیدی چیزی هم رو ببینیم کلا خیلی سردن

باور کن سرد بودن بهتر از اینه که فتنخ درست کن.من ارزدگوم بود تمامه اعضای خانواده ی همسرم رو سالی ۱ بار ببینم

من مجردی حق پیاده روی.تحصیل.بیرون رفتن با دوستام.تنهایی بیرون رفتن رو داشتم ولی الانه نه😔

چقدر صبوری:) 

💕زندگی داشتن دارایی های ماورایی نیست زندگی داشتن آرامشه،و این آرامش به فکر تو بستگی داره.فکرتو حبس نکن..پروازش بده... رویا بباف و بساز🌈

اره ولی اینباروقتی میگف میخام رهن کنم خونه ای روقبول میکردم زبونمومیزاشم توجاش نمیگفتم ن بریم بامادرت اینایجازندگی کنیم خاک توسرم من فکرجیبشوکردم الان دارم سختیاشومیکشم خسته شدم دیگ ازدس همشون 

اللهم صل علی محمدوآل محمد خداجونم لطفاهرکی هرچی دلش میخواد بهش بده مصلحتشم توش قراربده  فرشته های زمینیت رو سالم وسلامت برام نگهدارهرثانیه بهتریناروبراشون رقم بزن خداخوبم  ماجزتوکسی رونداریم هوامونوداشته باش ای ارحم الراحمین اللهم صل علی محمدوآل محمد                     دوست عزیزی ک  داری امضامومیخونی ازخدامیخوام توزندگیت ب همه ی خواسته هات برسی  ممنون میشم توهم دعاکنی نینی گلموسالم وسلامت توبغلم بگیرم وخانه دارشم ⚘برای سلامتی خانوادم وخانوادت میشه صلوات بفرستی  اللهم صل علی محمدوآل محمد🌷
2706