2737
2739
عنوان

ولنتاين

188 بازدید | 7 پست

بچه ها دوست پسرم فقط دسته گل كوچيك تزيين شده داد در صورتي كه من براش كادو خريدم و جعبه كادو ولي هنوز نتونسم بدمش

به نظرتون كادو رو بدم:|؟؟؟

فقط يه گل خريد😒

تعداد رای : 44
نظرسنجی
كادورو بده
17
38%
كادو رو نده
6
13%
تو هم گل بخر براش
12
27%
هيچي نده بهش
9
20%

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه مبادله کالا به کالاست این چ جور عشقیه اصلا عاشقشی؟

من حتی اگه عشقم هیچی نخره کادو میدم که خوشحالیشو ببینم این چرت و پرتا چیه 

اگه دیدی نتونستی یکی و از دلت بِکنی ؛بدون اون عشقه ؛)    اون دختر احساساتی و خوش قلب اون دختر قبلی و با دستای خودم کشتمش والان یه سنگ ازش مونده یه سنگ بی رحم و تلخ ! چه کردم با خودم که مرگ و زندگی برام فرقی نداره!♡
2728

ن بابا دوس پسر وفادار نیس زرنگن پسرا پول نداشتم تو ازکجابیاری ندیا بهش😒

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉

چه ربطی داره اخه پول نداشته برات گل گرفته تو پول داشتی براش بیشتر گرفتی واقعا تو عشق چرا این چیزا مهم براتون

ما اونجوری که دلمون میخواست زندگی نکردیم..!اونجوری زندگی کردیم که مجبور بودیم:))🍂
2738