1874
2079
من با متخصصین زنان این سایت بصورت آنلاین صحبت کردم نتیجه گرفتم. به نظرم یه سر به سایت‌شون بزن.
 کلیک کن
2073
من،هرکار میکنن من ضعف میرم براشون

منم پاپی من دیروشب حسابی دلبری کرد شوهرم بزور میخواست بلندم کنه برم ظرف بشورم حسابی بهش پرید گازش بگیره که اذیتم نکنه . یعنی مرده بودیم از خنده

ما یدونه سگ داریم البته تو خونه نیست ...من دوتا دوقلو نوزاد دارم باور نکردنیه میره میشینه بالای سرشون ...کسی نگاه چپ کنه میاد جرشون بده 😂خیلی شیرینن و وفا دار ..من از تو خونه بودن بدم میاد وگرنه عاشقشونم 

2032
دوتا گربه دارم یکی پرشینه و تنبل یکی خیابونی و باحال پدشینه میخوابه همش اون یکی میپره روش لهش نیکنه ...

فیلمین واسه خودشون حالا سگه من هرکی میاد میره سرشو میذاره رو پاش که نازم کن هرکی میبینن عاشقش میشه

دورش بگردم😍🐱https://uupload.ir/files/3cct_screenshot_۲۰۲۱۰۲۱۲-۱۲۰۲۳۵_whatsapp.jpg

Hewho                                kneels before god can stand befor               🦋   anyone.                                                                                                                                                                                                       کسی که                      در مقابل خداوند زانو بزند                                                                                                       میتواند در مقابل هرکسی بایستد💙.
ما یدونه سگ داریم البته تو خونه نیست ...من دوتا دوقلو نوزاد دارم باور نکردنیه میره میشینه بالای سرشو ...

من پاپیو تو خونه نگه میدارم چون. آپارتمانم حیاط نداریم . پاپی هم اینجوره شوهرم به شوخیم بیاد سمتم میپره بهش یعنی میمیرم براش اونقد ماهه

پاپی‌های من به هم حسودی می‌کنن سیت‌کام میشه😂

تعریف کنم بامزه نیست باید ببینی

مخصوصا وقت بغل‌بازی که همدیگه رو خزشی هول میدن بیشتر بهِم بچسبن

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
2051
پاپی‌های من به هم حسودی می‌کنن سیت‌کام میشه😂 تعریف کنم بامزه نیست باید ببینی مخصوصا وقت بغل‌بازی& ...

ای جونم پاپی من تو خونه فقط با خواهرم قایم موشک بازی میکنه 

وقتی خواهرم خونست ازش چشم بر نمیداره ما یه لحظه حواسشو پرت میکنیم خواهر قایم میشه نمیدونی چطور کل خونه رو میگرده خواهرمو پیدا کنه 

یه وقتایی آروم صداش میکنه گوشاشو تیز میکنه جهتو پیدا میکنه . بعد که پیداش میکنه بدو میره بغلش میشینه ما دیگه میمیرم از خنده

خدا حفظ کنه فرشته ان بخدا 

مرسی عزیزم 

خیلی  مهربونه 🥰

Hewho                                kneels before god can stand befor               🦋   anyone.                                                                                                                                                                                                       کسی که                      در مقابل خداوند زانو بزند                                                                                                       میتواند در مقابل هرکسی بایستد💙.
ای جونم پاپی من تو خونه فقط با خواهرم قایم موشک بازی میکنه  وقتی خواهرم خونست ازش چشم بر نمیدا ...

غووووودا

من یه‌بار موهای پسرمو میزدم نمیخواستم اینا باشن مو پخش کنن تو خونه. گذاشتمشون تو تراس درو بستم. دوتایی همه‌جا رو گذاشتن رو سرشون با اینکه صداشون اصلا بلند نیست😂

و به در تراس چنگ می‌کشیدن که چوبیه😑

بعد از یه مدت که ساکت شدن، پسرم گفت مامان صدا از اونطرف میاد گفتم نه! گفت چرا پس درو نمی‌خارن (چنگ نمیکشن)🥴

دیدم بعله! از توی تراس رفتن حیاط پشتی که کفِش چمنه. دوتایی چمنا رو کندن از زیر در جاده کشیدن رفتن بیرون😵 از توی پارکینگ دور زدن تا رسیدن از در اصلی اومدن دارن در میزنن🤣🤣🤣

الان دیگه در پشتی خونه‌ی ما راهِ پاپی‌رو داره🤣🤣🤣🤣🤣

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
1718