2737
2734
عنوان

عاشق یکی شدم که نباید میشدم کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 540 بازدید | 35 پست
اون از اول میدونست هر دو متاهلیم، چرا اومد طرفم ، البته خیلی عذاب وجدان گرفت و خودشم خیلی ناراحته خی ...

تو میگی زمین گرده چرا به خودت نمیگی اینو الانم پشیمون نیستی فقط میگی چرا اون مرد به فکر دل من نیست ؟!

کاش یاد بگیریم از خدا و پیغمبر فقط جاهاییکه بنفعمونه استفاده نکنیم .

اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم
عکس پروفایلت پسرته؟؟ یه لحظه نگاش کن ببین میتونی بااینده ش بازی کنی؟؟؟

آره درست میگی ولی کاش هیچوقت نمیومد طرفمر، من هیچوقت ب هیچکس رو نداده بودم خیلیا میومدن دور و برم اما خیلی تندو محکم برخورد میکردم نمیدونم چرا این دفعه اینطوری شد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اون از اول میدونست هر دو متاهلیم، چرا اومد طرفم ، البته خیلی عذاب وجدان گرفت و خودشم خیلی ناراحته خی ...

واقعا برام سواله فقط اون آقا عذاب وجدان گرفته؟!تو چی پس😴

من چیزی نمی‌خواستم نه اینکه زندگی اون باشه از هم نه من ، من قصدم این نبود ک ازدواج کنیم یا جدا بشیم ...

خوب اون شروع کردتوچرابهش پانمیدادی؟ وجدان کجاست بانووقتی متاهلی وبچه داری؟ نبایداصلاتحویلش میگرفتی.به زنش فکرکن،به همسرت،به بچه ت!

لطفالایک نکنید،ممنون
2731
خوب اون شروع کردتوچرابهش پانمیدادی؟ وجدان کجاست بانووقتی متاهلی وبچه داری؟ نبایداصلاتحویلش میگرفتی.ب ...

گفتم ک قرار ب قضاوت نیست من گفتم کمکم کنید نه که قضاوت کنید خودم همه اینارو می‌دونم 

2740

هر حسی باشه تهش میشه خیانت

یعنی نابودی

فقط از خودت دورش کن حسو هرجوری ک هست

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///
گفتم ک قرار ب قضاوت نیست من گفتم کمکم کنید نه که قضاوت کنید خودم همه اینارو می‌دونم 

اینا قضاوت نیست تو گذشته رو گفتی ماهم میخوایم بدونیم الان پشیمانی یا دنبال راهکار برای جذب

نمیدونم چی می‌خوام 

پس از حرفت اینطور استنباط میکنم هنوزم طالب اونی و پشیمون نیستی!اگر اشتباه میکنم کاش بهم ناسزا بگی. بگی اشتباه میکنی من تو دلم توبه کردم تو یه مادر و همسری😥

اینا قضاوت نیست تو گذشته رو گفتی ماهم میخوایم بدونیم الان پشیمانی یا دنبال راهکار برای جذب

نه جذب برای چی من نمی‌خوام کسیو جذب کنم اما اصلا نمیدونم کنه یا چی میخوام، همش میگم چرا من ک به هیچ کس مهل نمی‌داشتم چرا ب این اهمیت دادم 

2706