2733
2734

سلام دوستان لطفاً خواهشاً قضاوت نکنید چون من اعتقاد دارم کسی که قضاوت می‌کنه خدا دنیا رو میچرخونه و میچرخونه و خودتو تو همون موقعیت قرار میده ... پس اگر میخواین قضاوت کنید اصلا نیاین و نظر ندین 

براتون بگم من شوهر دارم و یه بچه دارم ، یه نفر مدام تو محل کار بهم توجه میکرد و من اصلا بهش اهمیتی نمیدادم آخه برام زیاد پیش میومد که آدمهای مختلفی دور و برم بودن ، اینقدر توجه کرد نمیدونم چرا توجهم بهش جلب شد و فقط دوبار ب فاصله یکماه در حد پیام با هم حرف زدیم ، ولی بعدش بهم گفت پشیمون شده و کارش اشتباه بوده ، گفت هم اون متاهله هم من 

اما نمیدونم چرا اینقدر برام سخته 

احساس میکنم ب عشق اون میرفتم سرکار تو این مدت نمیتونم فراموشش کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم اسمش عشق نیس شیطون اومده تو زندگیت سعی کن قران زیاد بخونی و نمازت ب وقت باشه ان شالله یادت میره

امیدوارم خدا راه درستو بهت نشون بده دوستم🙏🙏❤

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  

ببين رابطه اي كه ميخواي شروعش كني پايانش نابودي خودته عزيزم 

دوست من براي همسرش همچين تتفاقي افتاد 

همسرش متاهله بچه دارن با دوست زنش كه اونم شوهر و دوتا بچه داره ريختن رو هم 

زندگي همه از هم پاشيده بخاطر اون دو نفر 

اخرش هم كه مشخصه خودشون تباه ميشن

بخند ایران که از خندت سپاه شب عزا پوشه💜مادرم، ایران قشنگم
2740
اون از اول میدونست هر دو متاهلیم، چرا اومد طرفم ، البته خیلی عذاب وجدان گرفت و خودشم خیلی ناراحته خی ...

خداروشكر كن كه در همين حد بوده و از بين رفته اين رابطه 

خيلي از اقايون انتخابشون زن متاهله چون نميتونه براشون دردسر ساز باشه

بخند ایران که از خندت سپاه شب عزا پوشه💜مادرم، ایران قشنگم

من چیزی نمی‌خواستم نه اینکه زندگی اون باشه از هم نه من ، من قصدم این نبود ک ازدواج کنیم یا جدا بشیم یا زندگی از هم بپاشه ، اون شروع کرد .... من فقط تنها چیزی که میخواستم این بود ک با همون پیام باهاش در ارتباط باشم ولی گفت پیام اشکالی نداره اما کاری نه پیام دوستانه یا چیز دیگه ای ...