2752
2734
عنوان

یکی بیاد مشاوره بده:)))

62 بازدید | 9 پست

سلام..

از بهترین دوستم اتو دارم البته هیچوقت به روش نیاوردم و بهشم گفتم که هیچوقت قرار نیست ازش سواستفاده کنم و اعتمادشو بهم از دست نده.

اما حس میکنم مثل قبل نیست و فقط و فقط بخاطر اینکه می‌ترسه اتو هاشو لو بدم داره باهام وانمود به دوستی می‌کنه و دیگه اون حس صمیمیت همیشگی بینمون نیست و حس میکنم اصلا واسش مهم نیستم:) نظر شما چیه؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
اتو در چه حده؟

میدونی از اونجایی که خیلیی صمیمی بودیم و خیلی باهام راحت بود خیلی از راز های زندگیش و عکسای سمی ای ازش دارم (البته خوش برام میفرستاد و من حتی سیوم نکردم هیچکدومو) و یجورایی خیلی چیزهایی که نبایدو راجبش فهمیدم که به هیچکس تاحالا نگفته بود چند وقت پیش که باهام سرد شده بود اومد راجب اونا گفت و گفت که می‌ترسه رابطمون بهم بخوره و چیزی ازش پخش شه

قبولت دارم ولی خب واقعا نمیخوام بهترین دوستمو از دست بدم:) میشه گفت تنها کسیه که دارم

خوب یه جوری خیالش راحت کن از بابت همه چی تا بفهمه تو هیچ موقع و حتی در بدترین شرایط از اون اتوو استفاده نمیکنی

کاری کن تا بهت اطمینان کنه و تورو واسه خوب بودنت و راز دار بودنت بخواد نه اینکه از ترس تورو بخواد.موفق باشی🥰

حتی رفاقتای ده ساله هم ب ف**میرن(:

باید باهاش حرف بزنی،ازش بپرس اگه چیزی ک ازت میدونمو لو بدم دلیلی برا دوست موندن باهم داری؟و بعدش ک جواب داد بپرس اگه ندم چطور..

حرف بزن باهاش فقط

یا از هم بپاشه یا حل شه ،نزار خودت توی عذاب فکری بمونی