2752
2734
عنوان

کتک زدن دختر بچه ۵ ساله درسته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1252 بازدید | 113 پست
نه عزیزم حرفات همش اشتباهه.برا من فرقی نمیکنه بچه هرکی باشه 

ببین منم پسرم واقعا یه وقتایی حرصمو در میاره میفهمم چی میگی از این به بعد هرجایی رفتی ببین هرجایی خواست بازی کنه نزار دراتاق بسته باشه 

من با اینکه بچم پسره ولی هیچوقت نزاشتم در اتاق بازی بچه ها بسته باشه 

و اینکه یه سریا تز روشنفکری در میان که شما فکرت مسمومه نه شما حق داری 

دیگه حساب کاربریای ترکیده از دستم در رفته.بیاین و بخاطر خدا کمتر گزارش بزنید کاشف و گزارش دهنده...است
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ببین منم پسرم واقعا یه وقتایی حرصمو در میاره میفهمم چی میگی از این به بعد هرجایی رفتی ببین هرجایی خو ...

این فقط یکی از کاراش بود که مثال زدم بخدا خیلی اینجوری میکنه جوری که ادم سکته رو میزنه

خودت مشکل کنترل خشم داری 

بچت کاراش طبیعیه

درمان تضمینی بواسیر یا همورویید،سه روز.    روزی سه بار.     به مدت 20تا 30دقیقه.       توی تشت آب گرم بشینید   گره ها باز میشن وخون از گره خارج میشه     هرکی به دردش خورد 10تا صلوات بفرسته برای سلامتی و ظهور امام زمان.           خدا به شیطان گفت به آدم سجده کن ،شیطان گفت سجده نمیکنم ولی یجوری عبادتت میکنم که هیچ موجودی قبل و بعد من اونجوری عبادتت نکرده باشن.  ،خدا گفت نه من اینجوری میخوام میخوام تو منو طبق اراده و خواست خودم اینجوری عبادت کنی نه اونجوری که خودت میخوای......شیطان قبول نکردو رانده شد .....الان هم همون شگردو به کار میبره،خدا ۱۲۴ هزار پیامبرو فرستاد آخرم پیامبر مارو وقرآن و قشنگ فهموند که از ما چجور عبادتی و میخواد .....نماز بخونید روزه بگیرید باحجاب باشید و ......اما بازم بعضیا میگن دلت پاک باشه بسه ...دل پاک به چه دردی میخوره خدارو اونجور که خودش میخواد عبادت نکنیم!!!!!!!.            آیت الله بهجت میگه دنیا خانه ی بلاست...........         چه توقعاتی از خونه ی بلا دارید     
این فقط یکی از کاراش بود که مثال زدم بخدا خیلی اینجوری میکنه جوری که ادم سکته رو میزنه

ببین عزیزم این گوش ندادنا اقتضای سنِشون هست بچه اگر بچگی نکنه مشکل داره ،منم خودم بچه دارم میفهمم چی میگی واقعا مورچه وار رو مخ راه میرن یه وقتایی از زور حرص به ادم خفگی دست میده 🤣منم چندباری کتک زدم ولی بقول اطرافیان انگار فلجم و فقط دستامو تو هوا تکون میدم که کمترین ضربه رو بخوره فقط واسه اینکه حرصمو خالی کنم  نگران نباش بزرگ بشه درست میشه ،نگا نکن یه بچه هایی خیلی حرف گوش کن و ارومن از صدتا بچه یکیش اینجوریه 

سعی کن هر کاری کرد خودتو به کوری و کری بزنی 

دیگه حساب کاربریای ترکیده از دستم در رفته.بیاین و بخاطر خدا کمتر گزارش بزنید کاشف و گزارش دهنده...است
2706