2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ببین عزیزم من پیش یه خانوم کار می کنم تخصصشون پوست و مو هستش

شمارشو میدم بهتون تو واتساپ پیام بده لطفاً زنگ نزن چون بعید میدونم جواب بدن مشاوره اول رو کاملاً توی واتساپ جواب می‌دهند چون مراجعه کننده حضوری دارن تلفن سخته براشون..

09920664877

سوالاتو بپرس و ... مطمئنه...

من از اسپری اب بیواکوا استفاده کردم و خیلییی راضی بودم و حتما دوباره شارژش میکنم

#ملی گرا❤️🤍💚/بمیری به نام ، نمانی به ننگ /🕊🔜 /اثر ظلم محال است به ظالم نرسد/پیش از آنکه تشخیص دهید دچار افسردگی ، هستید یا اعتماد به نفس پایینی دارید ؛ اطمینان حاصل کنید که توسط ، یک مشت عوضی محاصره نشده اید !!  زیگموند فروید  ازت متنفرن چون مدام دارن مخفیانه باهات رقابت میکنن و بت میبازن  به کسانی که به شما حسادت میکنند ؛ احترام بگذارید ، چون تنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند که برتر از انها هستید  ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ...!! من گر نیکم و گر بد تو برو خود را باش ;) 
2738
ببین عزیزم من پیش یه خانوم کار می کنم تخصصشون پوست و مو هستش شمارشو میدم بهتون تو واتساپ پیام بده ...

خب شما خودت.کرم روشن کننده چی میزنی،عزیزم.

اونجا کار میکنبد بلدید دیگه عزیزم؟

کسی ک میخواد دعواراه بندازع نیاد تایپکم رو بهم نریزه ممنونم❤به تایپک هام گیرندید ، سوال دیگرانو هم میپرسم اینجا💙  درخواست دوستی قبول نمیکنم  درخواست ندید🙏
اره من بیشتر کارای دفتری انجام میدم ولی خودم لاکچری کوین میزنم خیلی راضیم

آها من پوستم چربه عزیزم. این خوبه؟خارجیع ایزانیه

کسی ک میخواد دعواراه بندازع نیاد تایپکم رو بهم نریزه ممنونم❤به تایپک هام گیرندید ، سوال دیگرانو هم میپرسم اینجا💙  درخواست دوستی قبول نمیکنم  درخواست ندید🙏
ببین عزیزم من پیش یه خانوم کار می کنم تخصصشون پوست و مو هستش شمارشو میدم بهتون تو واتساپ پیام بده ...

عزیزم. این خانم دکتر جواب پیام میدن؟اگه  بپرسیم 

بله

ممنون عزیزم. لطف کردی❤

2706