2737
2734

اول بگم این تاپیکم نه تاپیک تبلیغ فرزنذ اوریه نه هیچییی فقط و فقطط دلم خیلییی گرفته بود و اینو زدم 

اگه واقعااااا دلتون میخواد یدونه بچه داشته باشید باید تمامممم عمرتون وقتتون و صد خودتونو برای بچتون بزارید گرچه هیچی و هیچییی جای خواهر و برادر همسن سال نمیشه ولی لطفا لطفاااا برای بچتون حتیییی یک دقیقه هم کم نزارید گرچه خانواده من اصلا برام کم  وقت نداشتن و همیشههههه مامانم همراهم بوده از مدرسه برمیگشتم یادمه تا یساعت تمام اتفاقات رو برای مادرم تعریف نمیکردم اروم نمیشدم الانم که 21 سالمه هنوز همه رازامو و همه اتفاقارو یرای مادرم تعریف میکنم ولی واقعا  اعماققققققق وجودم احساس تنهاییی تنهایی میکنم وسواس فکری تخیلی شدن زیاد بخاطر اینکه بازیم بجایی اینکه با همسن و سالام باشه همش یا فیلم دیدن و کارتون دیدن گذشت هرچقدرم مامانم وقت میزاشت نمیتونست 24 ساعتع باهام باشه و من مجبور میدم تنهایی بازی کنم تنهایی فیلم ببینم فیلم دیدن زیااااد باعث شده وسواس فکری بگیرم 21 ساله ولی تو رویا زندگی میکنم از بس خیالاتیم 

وقتی مامانمو میبینم با خاله هام تلفنی حرف میزنه واقعا بغضم میگیره کاش منم یکیو اینجوری داشتمم

گاهی وقتا دلم میخواست بجای اینکه با مامانم حرف بزنم با یه همسن و سال خودم مثل خواهر یا برادرم حرف بزنم ولی نداشتمم 

مامان و بابا همیشهه نمیتونن جای همه چیو بر کنن بخدااا که راست میگمم ادم به خواهر و برادر نیازز داره

نتجیه اش شد چون تو خونه کسی نبود وابسته دوستام شدم و اسیبای خیلیییی بدی دیدم بدترین اتفاق ممکن اینه وابسته ادمای غریبه بشی

و از زندگیم عقب افتادم و اشتباهای برگشت ناپذیری کردم 

شاید فکرکیند میتونید خودتو جای همه چی برای بچه هاتون باشید ولی نمیشه هرکار بکنید نمیشه 

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی؟در ضمن این حساب دست صد نفره دوستان 

همون نخونده گزارش زدم 

مشخصه هدفت چیه

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷

منم تک فرزندم و درکت میکنم وحشتناکه ، اونایی که تک فرزندن و میگن راضی ان یا دروغ میگن یا اختلال جدی دارن

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
منم گزارش زدم

اشکالی نداره حتی اگه کسی کامنت نذارع و بترکه هم برای مهم نیست فقط واقعا با گریه و اشک نوشتم اینارو برام مهم نیس کسی جواب بده

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی؟در ضمن این حساب دست صد نفره دوستان 
2740

عزیزم چون خواهر و برادر نداری این حرفو میزنی اگه داشتی هیچ موقع رازتو به خواهر و برادرت نمیگفتی،من خودم دو تا خواهر دارم ولی همیشه باهم تو جنگ و دعوا بودیم،اینقدر که با دوستام راحت بودم با اونا نبودم

همون نخونده گزارش زدم  مشخصه هدفت چیه

هدفش چیه؟؟😐منم رفیق تک فرزند داشتم عین همین داستانا رو داشته

من آریایی‌ام ایرانی اصیل♥️سپاس یزدان دختر ایرانیم ! از نژاد تیره ساسانی ام..به کوروش به آراش به جمشید قسم! ..:) به نقش و نگار قسم!  یگان پرستم.. اهورایی ام ! "ز بد گوره های جهان عاری ام" به کردار به پندار نیکومندم! "شاه ایران دختر کوروش منم "
2706