2752
2734
عنوان

۴۰۰-۵۰۰ میلیون طلا دارم

1882 بازدید | 95 پست

به نظرتون بفروشم ماشین بخرم یا با وام خونه بگیرم؟

یا همینا رو نگه دارم؟

شوهرم یه خونه کوچیک داره.

دوست دارم اموالم ازش جدا باشه

اگه شرایط داری خونه بخری به نظرم بهتره استهلاک کمی هم داره نسبت به ماشین

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا

نگران گم شدنشون نیستی ک این حجم. از طلا رو نگه داشتی؟

اگ میتونی یواشکی خونه بخر

ولی خب طلاهم خوبه همیشه تو دراز مدت سود داده

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میتونی ماشین بخری ولی زمین بخری بهتره باز جمع کن چند سال دیگ 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه  خدایا شکرت بخاطر بودنت تک تک لحظات زندگیم.انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  
2731
نگران گم شدنشون نیستی ک این حجم. از طلا رو نگه داشتی؟ اگ میتونی یواشکی خونه بخر ولی خب طلاهم خوبه ...

ببین حجمشون زیاد نیست. مثلاً یه النگو ۳۰ گرمه.

اکثرش آویزون خودمه.

بعضیا هم تو بانک.

ظاهرش مشخص نمیکنه زیاده

خودمم همین فکرو دارم. ولی بخوام بدم مستاجر نابودش میکنه

نابود شدن خونه مگ چیه 

شیر الاته ک عوض میکنی

خط خطی شدن دیواراس ک رنگش میکنی

مگ میخواد چیکار کنه

بنظرم خونه بهتره هرچقدرم خراب کنه به راحتی درست میشه

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
ببین حجمشون زیاد نیست. مثلاً یه النگو ۳۰ گرمه. اکثرش آویزون خودمه. بعضیا هم تو بانک. ظاهرش مشخص ن ...

اها خوبه اینطوری...

باز من کلا ۲۲ گرم طلا دارم ولی ۱۰ تیکس

از بس خورد خورد جمع کردم شده این

یه تیکه هاییش زیر یک گرمه

نابود شدن خونه مگ چیه  شیر الاته ک عوض میکنی خط خطی شدن دیواراس ک رنگش میکنی مگ میخواد چیکار ...

شاید باورت نشه. مستاجر بدی داشتیم. خیلی عذر می‌خوام تو حموم مدفوع میکرد. توالت رو معلوم نیست چکار کرده که گیر کرده بود کف دستشویی و کندیم لوله هارو درست کردیم.

خونه ۵ سال ساخت 

خودمم همین فکرو دارم. ولی بخوام بدم مستاجر نابودش میکنه

اولا هر مستاجری خونه رو خراب نمیکنه، ثانیا فوقش خراب هم بکنه، توش بمب نمیترکونه که، مثلا بعد از چند سال باید نقاشی کنی که هزینه‌ش از اجاره‌ای که گرفتی و مقداری که قیمت خونه‌ت رفته بالا، خیلی کمتره و اصلا به چشم نمیاد 

بنظرتون کسی که از شهید گمنام دفاع و یا از کشتار زن و بچه تو غزه اظهار ناراحتی میکنه باید تعلیق شه؟
یعنی زمین از آپارتمان بهتره؟ به نظرت در دراز مدت طلا بیشتر بالا می‌ره یا ملک اینا؟

در دراز مدت، طلا بهتره ولی امنیت خونه خیلی بیشتره.

چند وقت پیش یه آقایی توی دفترخانه می‌گفت طلایی به ارزش ۳/۷ میلیارد، ازش دزدیدن.

فقط 9 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خنک آن قمار بازی که بباخت آنچه بودش‌ / بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر
اها خوبه اینطوری... باز من کلا ۲۲ گرم طلا دارم ولی ۱۰ تیکس از بس خورد خورد جمع کردم شده این یه تی ...

ای جان ❤️ 

من اون موقع که شاغل نبودم تدریس خصوصی میکردم ذره دره سکه اینا می‌خریدم. طلا کوچیک نخریدم کلاً 

یعنی زمین از آپارتمان بهتره؟ به نظرت در دراز مدت طلا بیشتر بالا می‌ره یا ملک اینا؟

اپارتمان سال ساخت میخوره 

ولی زمین به عنوان سرمایه مثل سکه بهار آزادی هست .شوهرم کارش املاک 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه  خدایا شکرت بخاطر بودنت تک تک لحظات زندگیم.انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  
2706