2737
2739
عنوان

چجوری وابسته کسی نباشیم

100 بازدید | 17 پست

بدم میاد ازینکه ادم اجتماعی ام و دوس دارم با ادما حرف بزنم همش.میترسم که تنها شم و کسی دیگه سراغمو نگیره با اینکه میدونم تهش فقط خودم میمونم برا خودم. شما بگید چیکارکنم ؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم سعی کن به تنهایی عادت کنی ، خودت به جای اینکه به کسی بگی بیا بریم بیرون تنها برو ، تنها برو خرید تنها برو هرجایی که دوست داری ..من الان خدم مثلا ی هفته نباشم نه دوستی ازم سراغمو میگیره نه آشنا 

فقط خودتی و خودت :)

2731
عزیزم سعی کن به تنهایی عادت کنی ، خودت به جای اینکه به کسی بگی بیا بریم بیرون تنها برو ، تنها برو خر ...

دقیقا:)

یه بار این کارو کردم تنها رفتم بیرون 

ولی مشکلم اینه من راجب همون تنها بیرون رفتن هم دوس دارم با یکی حرف بزنم. راجب روزام براش بگم. همین باعث شده به ادما وابسته بشم

2740
کسی روندارم دردودل کنم .چه میشه کرد هیچ وقت آرامش ندارم دوست دارم گریه کنم.گریمم نمیاد فقط بغض خف ...

میفهمم...ادمای امن زندگیمم انگار دیگه حوصلمو ندارن و کسی نیست حتی راجب روزای خوبم بگم چه برسه به درد و دل و ناراحتی.

دقیقا:) یه بار این کارو کردم تنها رفتم بیرون  ولی مشکلم اینه من راجب همون تنها بیرون رفتن هم ...

می‌دونم خیلی دوست داری کسی درکت کنه اما روز به روز آدما دارن سرد تر میشن ومن دلیلشو نمی‌دونم 😓

میفهمم...ادمای امن زندگیمم انگار دیگه حوصلمو ندارن و کسی نیست حتی راجب روزای خوبم بگم چه برسه به درد ...

اره درسته کسی نمیتونه درک کنه 

همین باعث شده عصبی بشم یه جورایی دلم واسه خودم میسوزه

وقتی به خودم وسختیایی که کشیدم حرف میزنم یافک میکنم اشکم درمیاد

بااینکه دوتادختردارم ولی تنهام

می‌دونم خیلی دوست داری کسی درکت کنه اما روز به روز آدما دارن سرد تر میشن ومن دلیلشو نمی‌دونم 😓

منم نمیفهمم . همه درگیر خودشونن 

سخته برام کسایی که نزدیکم بودن یهو بی دلیل سرد شن باهام

اره درسته کسی نمیتونه درک کنه  همین باعث شده عصبی بشم یه جورایی دلم واسه خودم میسوزه وقتی به ...

درسته...ادم یه وقتا کم میاره نمیشه همه چیو تنهایی حل کرد:) 

2706