2737
2734
عنوان

بچه سوم

331 بازدید | 17 پست

بنظرتون بچه سوم داشتن بی کلاسیه؟و اینکه ناخواسته باشه و بخاطر گناهش نخولی سقطش کنی

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

این چه حرفیه عزیزم، ناخواسته نیست خدا خواسته 😍

استارتر عزیز گزارش بزن بترکه لطفا خیر ببینی الهی

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5824638/تو-دلیا?postId=174959583

تو زندگی ، هرروزی ک ، واسه دلت زندگی کردی ؛ بُردی....حتی اگ اشتباه کرده باشی...✌️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام عزیزم خیلیم مایه افتخاره!    

اخه انقدر مردم دید بدی دارن و میگن وای ۳ تا بچه و ت  این زمونه کی ۳ تا بچه میاره

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

نه چرا بی کلاسی باشه.اینکه محتاج باشی و بی حوصله و بچه بیاری بی کلاسی هست.بچه ت رو بندازی گردن این و اون بزرگ کنن یا توقع داشته باشی از اطرافیان بی کلاسی هست.

بچه زیاد فی نفسه خوبه.ولی معمولا کسایی زیاد بچه میارن که هیچ حساب کتابی توی زندگی ندارن

اخه انقدر مردم دید بدی دارن و میگن وای ۳ تا بچه و ت  این زمونه کی ۳ تا بچه میاره

برای مردم که نمیشه زندگی کرد! میشه؟!

مردم خیلی حرفها میزنن.. برای خدا زندگی کن.. 

وقتی بچه هات بزرگ بشن و کنار هم باشن و لذت زندگی رو ببرید، بعضی از همینا که مسخره میکردن متوجه اشتباهشون میشن.. 

2740
بیکلاسی نیست . ولی اگه وضع مالیت رو به راه نباشه که بتونی کامل ساپورتش کنی ظلم در حق بچه هست . 

اره نظر منم اینه اگ اینجوریه خیلی هم عالیه....بچه زیاد نعمته ب شرط اینک بتونی ساپورتش کنی

عزیزم خیلی هم خوبه

برای رضای خدا زندگی کن چون هرکاری هم کنی مردم یه حرفی در میارن برای گفتن پس سخت نگیر و از بچه هات لذت ببر

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2706