2737
2739
عنوان

بچها اعصابمو خرد کرده، مادرشوهر😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1214 بازدید | 69 پست
در ظاهر مدرن شدن در باطن مال ۱۰۰ پیشن

🙄آخه دوره این حرف ها گذشته که. 

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 

مادرشوهر من وقتي عمل رحم كرد و درآوردش ده روز خوابيد من ازش پرستاري كردم دختراش ديدن من هستم گذاشتن رفتن فقط هر روز آمارگيري ميكردن از مامانشون كه امروز چي خوردي چي نخوردي

يكبار بهم زنگ نزدن تشكر كنن يا اصن سراغمو بگيرن

حالا گذشت و رفت تا خودم مريض ميشم ميگن خودتو زدي به مريضي وقتي شام دعوت ميكنن ميرم و مثلا كمردرد دارم باز ازم انتظار دارن بلند شم ظرف بشورم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم هر خدمتی به مادرشوهرم کردم اخر اب پاکی ریخت روی دستم‌ وقتی با دخترش حرفم شد طرف اونو گرفت در صورتی که اون مقصر بود چی بگم والا نه زنگ میزنه نه میاد خونه مون اما توقع داره بهش زنگ بزنی و بری خونه اش ای بابا ولش کن خواهر بزار همون پسرش کارشو بکنه به هر حال مادرشه 

خدایا شکرت 
من مطمئنم توی بهترین زمان و بهترین فرصت  وقتی که حتی فکرشو نمیکنی، بهم میرسین و امیدوارم خیلی ...

واااااووووو عزیزم خیلی خیلی خیلی حرفات به دلم نشست از صمیم قلبم برای قلب مهربونت ارزوی خوشبختی دارم انشاالله همیشه بخندی مرسی از دعای قشنگت. انشاالله

❤️
2731
واااااووووو عزیزم خیلی خیلی خیلی حرفات به دلم نشست از صمیم قلبم برای قلب مهربونت ارزوی خوشبختی دارم ...

قربونت عزیزم❤️🌸❤️🌸❤️

آرامش است ؛                                                                 عاقبت اضطراب ها…🌱 
2738

حرصم گرفت بخدا ب شوهرت بگو باشه خودت بهش برس من خفه میشم

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

با اجازه استارتر عزیز

سلام دوستان روزتون بخیر

من کارشناس ارشد روانشناسی بالینی هستم و دارم یه کار پژوهشی داخل شهر اصفهان انجام میدم که نیاز دارم افرادی(خانم و اقا) که مبتلا به اختلال پانیک  هستند یه سری پرسشنامه انلاین رو پر کنند ...

دوستانی که مبتلا به این اختلال هستند، اگر هر کدومتون مایل به همکاری بودین به من اطلاع بدین تا لینک پرسشنامه رو براتون ارسال کنم

همکاری شما میتونه به ما کمک کنه تا شاید درمانی مناسب و راحت برای بهبود شرایط و حال عزیزان مبتلا به این اختلال رو تهیه کنیم

ممنونم از بزرگواریتون

پانیک#

2706