2737
2739
عنوان

بچها اعصابمو خرد کرده، مادرشوهر😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1214 بازدید | 69 پست
حتماااا دعا میکنم واست. ولی غصه نخور به صلاح بوده یکم بیشتر منتظر هم بمونین انشالله ازین به بعد فقط ...

حرفات خیلی قشنگ بود با اینکه نمیشناسمت اما کلی بهم انرژی مثبت دادی خیر ببینی بهترین دوستم. اره صبر می کنم اما دوست دارم زود برسه اونروز 

❤️
حرفات خیلی قشنگ بود با اینکه نمیشناسمت اما کلی بهم انرژی مثبت دادی خیر ببینی بهترین دوستم. اره صبر م ...

عزیز دلی❤️🌸

خوشبخت بشی

آرامش است ؛                                                                 عاقبت اضطراب ها…🌱 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا؟🤩 من چندروز دیگه مراسم عقد امه حتما واست موقع خطبه دعا میکنم که هرچه زودتر با اونی که میخوا ...

ان شاالله خوشبخت بشی عرووس خانومممم😍 واسه منم دعا کن به عشقم برسم و خوشبخت شم❤

چه پرو من نمیرم خونه خودم وظیفتونه کنیزیمو بکنید والا خوبه دیگه میگفتی منظورت اینه من نوکر توام لباساشو نشور آب میوه هم نگیر وقتی ام اعتراض کردن بگو من محبت میکردم شدم کنیز وظیفه پسرته بشه برات کنیز مگه تو زحمت منو کشیدی 

2728

اگه گفت فلانی توام بگو آره شنیدم چقد مادرشوهره هوای عروساشو داره‌اگرم نمیشناسی اون طرفو توام مثال بزن فلانی خیلی دوروبر عروساشه چون میدونه دوروز دیگه زمینگیر شه همینا باید جمعش کنن بلاخره اونا محبت ببینن محبت میکنن.جواب بده 

واقعا قدرش رو بدون.بخدا آدم اینجوری این دوره زمونه نعمته

آخه خیلی خصوصیاته بدی هم داره خیلی زیاد اذیتمون کرده و همیشه پشت من حرف میزنه برای ما هیچ کاری نمیکنه برای اون پسرش خونه ماشین خریده ما زیر اجاره کمدمون خم شد عین خیالش نیس،اما خب من خوبیاشم میگم میریم خونش خیلییی پذیرایی مفصل میکنه دیر به دیر میاد خونمون اونم با اصرار اینش خوبه 

2740
ان شاالله خوشبخت بشی عرووس خانومممم😍 واسه منم دعا کن به عشقم برسم و خوشبخت شم❤

ممنونم عزیز دلم🥰❤️❤️🌸🌸❤️❤️🌸🌸

چشم، امیدوارم خوشبختیت توی بهترین زمان اتفاق بیفته

تاپیک عروس شدنتو به زودی ببینیم🌸❤️🌸

آرامش است ؛                                                                 عاقبت اضطراب ها…🌱