2726

چندروزه بیماره اومده اینجا!خیلی بهش محبت میکنم،میوه اب میگیرم بهش میدم،لباساش میشورم،لباسام دادم پوشیده،داروهاش سروقت و...بعد هی میگه عروس فلانی خیلی به مادرشوهرش محبت میکنه و اگ یکی دیگه بود سکته میکرد ک بخواد چندسال مراقب مادرشوهر باشه و...خیلی کنایه میزنه،بهش گفتم از همسایتون یکم شیر تازه برام میاری؟گفت نداره!دیشب پدرشوهرم اینجا بود گفت همسایمون.شیر  داد دادم ب اون پسرم بفروشه براش😐امروز صحبتش شد گفتم مامان منکه ازت پرسیذم گفتی ندار،ما اگ بخریم هم پولشو میدادیم نمیخایم ک مفتی باشه!!گفت شما که شیر خور نیستید!ازش بدم میاد،چندروز قبل هم گفت دیگه نمیرم خونم وظیفتونه کنیزی منو بکنید،خیلی پرروعه،شوهرمم بهش رو داده،به شوهرم گفتم چرا مادرت انقدر دروغ میگه؟ گفت خفه شو!!خستم کردن حوصله ندارم کاش میرفت خونه خودش

هیچ کاری براش نکن وقتی لیاقت نداره

من از روییدن خار بر سر دیوار دانستم که ناکس ، کس نمیگیرد بدین بالا نشینی ها  در راه شناخت دین هستم و تیکرم برای اونه ( دیدن این فیلم جرم است) رو حتما ببینید خواهرانه بهتون پیشنهاد میکنم من اصلا مذهبی نیستم من فقط به خالقم معتقدم انقدر درگیر پول جمع کردن شدیم که داشتم فکر میکردم چند نفرمون امام حسین و به سکه ی طلا میفروشیم!!! فرق ما با مردم جاهل اون زمان چی هست؟ نیاز جنسی داری؟ امکان ازدواج نیست؟ هر منطقی میگه یه طوری باید تخلیه ش کنی یا این ک عذاب بکشی، خدا تو قرآن میگه تو پاکدامن باش من تو رو از درون بی نیاز میکنم، آقا مگه من درون تو اون میل جنسی رو نذاشتم؟ خودم میدونم چطوری تو رو آروم کنم اگه عفیف باشی🤗 دوست داری همسرت پاکدامن باشه در آینده؟ خدا تو قرآن میگه خوب ها رو نصیب خوب ها میکنم بد ها رو نصیب بد ها، اگه میخوای شوهرت یا زنت عفیف باشه، باید خودت پاک باشی، نمیشه همه چرخ هاتو بزنی بگی بعد ازدواج همه رو قیچی میکنم😉کاربری قبلا دست دو نفر بوده و من سومی هستم 😇💐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ماشالله به شوهرت

اینا همه بخاطر همون رفتار شوهرتونه 

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
ماشالله به شوهرت اینا همه بخاطر همون رفتار شوهرتونه 

دقیقا!دارم ب این فکر میکنم دندون لق رو بکنم بندارم دور!!شوهری ک معتاذه و زگیل تناسلی داره بدرد زندگی مبخوره؟؟!

دقیقا!دارم ب این فکر میکنم دندون لق رو بکنم بندارم دور!!شوهری ک معتاذه و زگیل تناسلی داره بدرد زندگی ...

چند روز برو خونه مادرت اینا

خودش کلفت نداشته باشه میزاره میره خونش

شوهر معتاد رو چطور تحمل میکنی

به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود  
2706