2733
2739
عنوان

بچها اعصابمو خرد کرده، مادرشوهر😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1214 بازدید | 69 پست

جالبه مردا میخوان به پدر ومادرشون خدمت کنن ولی این کار رو از طریق زنشون انجام میدن و زن هم حق اظهار نظر نداره  ، تو که انقدر خوبی خودت کارای مادرت رو انجام بده لباساش رو بشور و مدام جلوش خم و راست شو ایشالا بهشت برین نسیبت بشه زنت هم بهشت خواست میره به پدر و مادر خودش خدمت میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بببخشیدا همسرتون چقدر بی ادبه😐😐😐

مادر شوهرتم این سری از عروس های کس دیگه تعریف کرد شمام از مادرشوهرهای دیگه تعریف کنید 🙄🙄🙄 من نمیدونم چرا بعضی آدم ها این جورین واقعا یه کم درک ندارن شاید هم پیر میشن اینجوری میشن، ناراحت این نباش که احترام گزاشتی اینطور جوابتو داده تو شخصیت و تربیت خانوادگیتو نشون دادی🤗🤗

اه اه اعصابم خورد شد

حالم خوبه و دوسدارم با حال خوبم حال دیگرانم خوب کنم.نمیری تا بمیرم مادرم.خدایا بابت نعمتات و بخشندگیت شکر.خدایا ممنونم که تجربه شیرین عشق رو نصیبم کردی.پسرم عاقبت بخیر بشی مادر
2728
دقیقا!دارم ب این فکر میکنم دندون لق رو بکنم بندارم دور!!شوهری ک معتاذه و زگیل تناسلی داره بدرد زندگی ...

ماشالله پسرشم که نمونس 

بفرست باهم برن پی کارشون

بعد نمیدونم مادر شوهرا به کدوم رفتار پسرشون مینازن 

دقیقا!دارم ب این فکر میکنم دندون لق رو بکنم بندارم دور!!شوهری ک معتاذه و زگیل تناسلی داره بدرد زندگی ...

حالا زگیل تناسلی چیه از روابط نامشروع گرفته؟ 

معتاد بودن که فاجعه است. 

چرا موندی 

بچه داری

❤️

باور این همه مادر شوهر بد تو ایران عجیبه فرهنگ ها عوض شده باید با فرهنگ تر باشن

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 
2740
چطور امکان داره ادم عروسش را اذیت کنه خب من اگه یروزی پسر دار بشم قطعا عروسم مثل دخترمه چطور باید دل ...

من مطمئنم توی بهترین زمان و بهترین فرصت 

وقتی که حتی فکرشو نمیکنی، بهم میرسین

و امیدوارم خیلی زود اتفاق بیفته و سال دیگه سر خونه زندگی خودتون باشین❤️🌸❤️🌸❤️🌸

آرامش است ؛                                                                 عاقبت اضطراب ها…🌱 

بچه نداری؟

نمیدونم چی بگم 

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
هنوز مثل قدیما عروسو کلفت میدونن

غلط کردن وا خوب عروس عین دخترخودشون دیگه 

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 
2706