2737
2739
عنوان

من همونیم ک دیشب گفتم بچه مامان بابام نیستم

| مشاهده متن کامل بحث + 3690 بازدید | 184 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خیلیم امکان داره ...ازدکتربپرس منم همینطورم...دکترگفت درموارد زیادی گروه خونی پدربزرگ مادربزرگام بااقوام درجه یک غالب میشن واینجوری میشه

یه بارفرصت وشانس زندگی تواین دنیابهت داده میشه پس همیشه درلحظه حال باش ولذت ببر.هیچ آینده ای وجودنداره..اگه میخوای روحت تازه بشه ویه حالی به خودت وبدنت بدی حتما مدیتیشن کن..امتحان کن ضرر نداره...شکرگزاری تورو توبالاترین فرکانس قرارمیده پس یادت نره هرلحظه شکرگزارباشی...کمک خواسی درزمینه آرامش ونزدیکی به خدا ومدیتیشن و جهان هستی،درحدتوانم درخدمتم..دوستون دارم دوستای من❤️💙💚💜
2740
Sheat الان تکلیف چیه؟! 😐

بابا بچه ها از رو گروه خونی گفتن امکان نداره خواهرت AB باشه

ولی همه ش چرته

چون بابام بالاسر مامانم بوده روز زایمان طهر عاشورا

بعدشم که خواهرم کلا شبیه بابام و عمه هامه

کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو
چیزی به خودشون نگفنی؟

چرا گفتم.... میگن اشتباه شده حتما....فامیلمون تو مرکز ژنتیک دکتر کریمی نژاد  تو شهرک غرب کار میکنه زنگ زدم پرسیدم ازش میگ امکان نداره همچین چیزی😩😩😩😩

چرا گفتم.... میگن اشتباه شده حتما....فامیلمون تو مرکز ژنتیک دکتر کریمی نژاد  تو شهرک غرب کار می ...

شاید موقع انجام ازمایش اشتباهی چیزی کردن

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐