2733
2734
عنوان

من همونیم ک دیشب گفتم بچه مامان بابام نیستم

| مشاهده متن کامل بحث + 3690 بازدید | 184 پست

گلم بهت گفتم که احتمالا گروه خونی یکی رو اشتباه میکنی شاید تو ازمایشگاه اشتباه تشخیص دادن گروه خونی یکیتون رو 

یه آزمایشگاه برای مشخص کردن گروه خونی بدین 

یا اینکه اگه خیلی شک داری برو تست دی ان ای 

بعدم دوستانی که میاین هی نظر میدین بابام فلان بود مامانم فلان اما من یچی دیگه شدم امکان داره و اینا شماهایی که چیزی از به ارث رسیدن گروه خونی اطلاع ندارین لطفا نظر تخصصی هم ندید 

یعنی از دیشب یه چیزایی تو تاپیکت دیدم که دلم میخواست سرمو بکوبم به دیوار خوب اطلاع ندارین نظری ندین چیزی نمیشه بخدا فقط خیلیا رو گمراه میکنید 

قسم به روزی که دلت را میشکنند و جز خدایت مرهمی نخواهی داشت.
گلم بهت گفتم که احتمالا گروه خونی یکی رو اشتباه میکنی شاید تو ازمایشگاه اشتباه تشخیص دادن گروه خونی ...

من به یکی گفتم درست نمی گی بیشعور به طعنه بهم گفت باشه دکتر  علاوه بر سواد عده ابیا شعورم ندارن متاسفانه 

اً

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقدر بامزه همچین راحت همه میگن برو تست dneبده برای این آزمایش اولا هزینه بسیار بالایی داره و دوما باید حکم دادگاه موجود باشه(برای هویت شناسی نه بیماری ژنتیک) و اینکه استارتر در موارد خاص ممکنه این موارد دیده بشه که اصطلاح خاصی داره فارسیش میشه تعیین گروه خونی  اصلی و فرعی  با پدر و مادر میری و فرعی رو میخوای ..

بدون کلام سابق !!!!!!کاربر قدیمی ۹۶/۳/۱۲ هستم..که ترکید..
2728
چرا دقیقا؟ 

چون گروه خونی a ب صورتaa یاoa هست و خودo هم که ب صورتoo این وسط b از کجا میتونه بیاد وقتی اصلا حضور نداره

مهربونا من امروز نیت کردم تا نیمه شعبان خدا حاجتمو بده دعام کنین  ذوقم تموم شد و خدا حاجتمو نداد