2737
2739
عنوان

بعداز پنج سال خونه دوست صمیمیم بیاین از پذیرایی بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 6378 بازدید | 174 پست
اسی دیگه بنده خدا درست کرده حالا سلیقه نداشته یا بلد نبوده یا دستپختش خوب نبوده رو نباید بزاری به پ ...

انگار شما منتظر بودی من هرچی گفتم همینو بگی ک ادم برای شکمش نمیره مهمونی من تو خونه خودمون چیزی نمیخورم چه برسه به خونه دوم اینکه انگار شما برات عادیه این سبک پذیرایی برای بار اول بری خونه یکی چاییتو با قند بیاره تازه چایشش دم نکشیده و کم رنگ بود  تو دونوع کیک و شکلات بزاری و بهترین ناهار مممکنه رو بگی اون دوتا غذا مثل پیش غدا چون از نظر من پیراشکی و سالاد ماکارنی پیش غذا هست سه براش تنقلات و دسر و میوه بیاری اون یه کاسه دایره ( از این کوچیکا)تخمه خیلی کوچولو در حد شکستن نیست بیاره) سر سفرش دستماا توالت بزاره برات از نظر شما پذیرایی بد ندن خشکه من اگه هرماه میرفتم نون خشکم مشکل نداشت

بنده خدا هرچی داشته اورده دیگه ...میدونی توخرجای الان همینم خوبه دیگه بایدکلی خرج میکردبرای تنقلات و ...

سر جمع یه چیپس با یه پفک 10000 تومن میشه مگه من پولدارم تا حد ممکن توانم براش میزارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من کامنت بچه هارو نحوندم و نظرشون نمیدونم فقط تا پیاماشمارو خوندم این ب ذهنم رسید ک هرچی زودتر دوستتون قطع رابطه کنه باشما بهتره خیلییی پر توقع هستید بیچاره کلی زحمت کشیده تواین گزونی سالاد ماکارونی هم کلیییی هزینه بره و پیراشکی درد سرش خیلیه اونوقت اینجوری  واقعا ک دوستی باشمابرای ایشون خیلی بده

2742
مرسی عزیزم. شوخی میکنم.  اخه من زیاد بیرون نمیرم که دوستی داشته باشم. همون دوتا هم ماله زمان م ...

خوش باشی نازنینم❤

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...

من فکر میکنم بعد از پنج سال و با توجه به اینکه خودشم دعوت کرده باید پذیراییش بهتر میبود . ی غذای پلویی حداقل میزاشت . ببین ما اولین بار از کرج رفتیم تبریز خونه دوست شوهرم اونا خیلی مهربون و مهمون نوازن ولی برای اولین نهار لوبیا پلوی ساده با ماست و خیار گذاشته بود . منو همسرم آدمی نیستیم خودمونو بگیریم ولی من برای مهمونی که بار اول میاد خونم سنگ تموم میزارم . وقتی بعد چند ماه اونا اومدن بهم گفت واقعا کدبانویی . خب خودش اهلش نبود ن اینکه بی احترامی کنه . مدلش اونجوری بود . 

برای لذت بردن از زندگی کافیست کمی احمق باشی!
انگار شما منتظر بودی من هرچی گفتم همینو بگی ک ادم برای شکمش نمیره مهمونی من تو خونه خودمون چیزی نمیخ ...

ببین اولا که من منتظر نبودم اینو بگم 

شما از همون اول با یه حالتی گفتی گفتم لابد هیچی نیاورده

گفتی چایی با قند خب شاید فقط قند اورده شما حتی به چایی هم حساس شدی

اتفاقا من هرموقع دوستام میان خونم از جونم مایه میزارم چون توی ذاتمه همیشه هم زنگ میزنم از بیرون چند مدل غذا بیارن با دسر و کلی مخلفات ولی خب من مجردم دغدغم کمتره وضع مالیم بهتره  اصلا این چیزا توی سلیقه من هست و توی سلیقه یکی نیس قرار نیس همه مثل من باشن، اگه هم برم پیششون به این مسائل حساس نمیشم

شما اتفاقا از اون دسته ای هستین که ظاهرا فکر میکنین فقط خودتون پذیرایی خوب میکنین و بقیه نه

من فقط میگم نباید از بقیه توقع داشت و اگه این مسئله ناراحتت میکنه از دفعه بعد تو هم مثل خودش رفتار کن

2740
چی بودبوگودیگه😢

😑😑😑😑میگفت هر موقع میرم خونه مادرشوهرم فقط بهم ابدوغ خیار میده

دعوتشون کرد بهشون آبدوغ خیار داد بعدش یه عکس از یه میز مجلل گذاشت که مادرشوهرش ادب شده و شام خوب بهش داده

تهش مچشو گرفتن که عکس نتی بوده و کلا دروغ میگفته

ناراحت نشو اما توقعت زیاده اگه صمیمی هستید نباید انتظار داشته باشی من چکار کردم و اون چکار کرده ما ...

من توقعم در حدیه ک خودم میزارم احترام به مهمان ااز نحوه پذیرایی هست من خونه اون یکی دوستم رفتم جلو کشک گذاشت کلی هم حال بار اول بود ناراحت نشدم چون من هم تاحالا براش کاری نکرده بودم به نظر شما دستمال توالت سر سفره و..

2706