2737
2739
عنوان

بعداز پنج سال خونه دوست صمیمیم بیاین از پذیرایی بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 6375 بازدید | 174 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشید استارتر ولی متنفرم کسی میره خونه دوست یا فامیل بعد میاد پشت سرش بد میگه  این خیانته ام ...

خیانت؟؟شما دوست منو میشناسی؟؟منو چی؟؟من چون پیش کسی از دوستام نگفتم اومدم اینجا بگم

این حرف منطقیه هست واقعا 

باخودم میگم مثلا اگ همسر من  بزور اجازه میداد یا میگفت من چیزی نمیخرم هرچی تو خونه هست باید بزاری جلو دوستات .از اونطرف خجالت میکشم همش من برم خونه دوستم و دوست دارم حداقل یبار دعوت کنم پس با تمام شرمندگی و با هرچی تو خونه هست غذا درست میکنم و دوستام دعوت میکنم .حداقل  ارزو بدل نمونم ک دوستام نیومدن خونم و از قضا دستپختمم خوب نیست ولی تلاش کردم خوب پذیرایی کنم با هرچی داشتم .پس ناراحت نباش چون میگی باهم خوبین

🌹اللهم عجل لولیک الفرج🌹
2731
ببخشید استارتر ولی متنفرم کسی میره خونه دوست یا فامیل بعد میاد پشت سرش بد میگه  این خیانته ام ...

صمیمت یه چیز دو طرفه هست اگه باهم صمیمی بود پنج سال نمیومد خونمون بره و بیاد یه بار دعوتم میکرد تا من ازش توقع نداشته باشم اینجا شما ک انقدر مومنی یاد بگیرین انقد قضاوت نکنی من خیلی کاراشو نگفتم ترسیدم شناسایی شم براش تا ناراحت شه

ن نباید توقع داشته باشی دقیقا همون قدر ک تو خرج کردی و پذیرایی کردی اونم بکنه.هرکس سبک و شرایط خودشو ...

شما کامنت هارو مثل اینکه نخوندی؟؟من گفتم توقع دارم حداصل نصف من زحمت بکشه زحمت هم فقط مادی نیست

2740
عزیزم تیغ زن نیست فقط انگار خواسته دعوت کنه بازم نمیدونم

ولی من فکر میکنم ایشون ازتون میچاپه ولی حاظر نیس هزار تومن خرجتون کنه .بهتره رابطتت رو کم کم کنی

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠