2737
2739
عنوان

بعداز پنج سال خونه دوست صمیمیم بیاین از پذیرایی بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 6378 بازدید | 174 پست
 وای من رودهن در خوندم  هر روز از تهرانپارس رد میشدما  اونموقع ها باید میومدم ازت ...

عیب نداره الانم دیر نیست بیا قدمت روچشم😍😍😍

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خخخ این بیشتر فکر کرده خونه شما خونه ی خودشه 😏

دقیقا. چون من خودم خونگرمم کسی بیاد خونم از جون و دل براش مایه میزارم. زنگ میزد فلان چیزو برام درست کن بیام. روز تولدم بهترین رستوران دعوتش کردم کافی شاپ و اینا. بعد من تولدش رفتم.کادوی خوبم بردم  به زور یک چایی بهم داد حتی نگفت وایستا گفت جایی کار دارم. باید برم. دیگه دوستیمو تموم کردم. یک طرفه فایده نداره 

2731
فک کنم اینجور ک شما میگی دوست صمیمی نیس  من و دوست صمیمیم اصن چیزی ب اشم پذیرایی نداریم میوه ر ...

اتفاقا منم از همین تعجب میکنم میگفتم اگه من دوست صمیمی ایش هستم چرا هیچوقت دعوتم نکرده و فقط اومده

اصلا مسئله من دستپختش نبود نحوه پذیراییش بود

اگه رفتارش باهاتون خوب بود بزارید به پای بی تجربگی

ب حکمتش دل بسپار✨                                      اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم✨   🎈99/7/7    ‌
خوشبحالت. من که همون دو نفر رو هم نمیتونم سال تا سال ببینم. هر کدوم رو دعوت کنم باید منتظر اجازه شوه ...

عزیزم هرکس یه موقعیتی داره

منم تا جوونتر بودم خیلی کمتر دوستامو میدیدم 

حتی گاهی خونه مامانم قرارمیذاشتم

چون خانواده شوهرم خیلی رو مخم بودن و همش به همسرم میگفتن خانمت رفیق بازه

اما یه چند سالیه پسرم که بزرگ شده اوضاع فرق کرده

ان شاءالله کنار خانواده خوش باشی گلم

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
2740

با اجازه استارتر عزیز

سلام دوستان روزتون بخیر 

من کارشناس ارشد روانشناسی بالینی هستم و دارم یه کار پژوهشی داخل شهر اصفهان انجام میدم که نیاز دارم افرادی(خانم و اقا) که مبتلا به اختلال پانیک  هستند یه سری پرسشنامه انلاین رو پر کنند ...

دوستانی که مبتلا به این اختلال هستند، اگر هر کدومتون مایل به همکاری بودین به من اطلاع بدین تا لینک پرسشنامه رو براتون ارسال کنم

همکاری شما میتونه به ما کمک کنه تا شاید درمانی مناسب و راحت برای بهبود شرایط و حال عزیزان مبتلا به این اختلال رو تهیه کنیم 

ممنونم از بزرگواریتون

پانیک#

جریان این دوست شمارونمیدونم ولی من سه ساله ازدواج کردم  به ندرت پیش اومده کسی رو دعوت کنم بخاطر شرایط اقصادیمون حتی خانواده هامون  خیلی دوس دارم همه رو دعوت کنم هرچند همسرم دوس نداره زیاد با کسی گرم بگیره ولی بیشتر بخاطر وضع مالی نمیتونم کسی رو دعوت کنم درحالیکه همیشه خونه فامیلا دعوت شدیم چندها بار و خداییش کسی هم توقع نداشته ازمون ،هرکسی هم اومده خونون پذیرایی مفصل نداشتیم هرچند خجالتم کشیدیم ولی چ میشه کرد 

خب ک چی؟شاید بنده خدا نداشته 

منم یبار رفتیم خونه یکی از فامیلا مجبوری شب موندیم صبح تو خونشون حتی نونم نداشتن بدن ب ما 

مادرشوهرش نون و پنیر اورد واسشون من خودمم خیییلی شرمنده شدم و خجالت کشیدم گفتم کاش نمیموندیم تا اینا اینجور شرمنده نشن

عزیزم هرکس یه موقعیتی داره منم تا جوونتر بودم خیلی کمتر دوستامو میدیدم  حتی گاهی خونه مامانم ...

مرسی عزیزم. شوخی میکنم. 

اخه من زیاد بیرون نمیرم که دوستی داشته باشم. همون دوتا هم ماله زمان مدرسه بود.

کرونا بره ایشالله برم باشگاهی جایی 

ببخشید استارتر ولی متنفرم کسی میره خونه دوست یا فامیل بعد میاد پشت سرش بد میگه 

این خیانته

امضا نداده بوده که عالی پذیرایی کنه 

شما دوست صمیمی نیستین 

چون معنی صمیمیت رو نمیدونین

«نماز»  مثل نهری جاریست که هرگاه جاری میشود، گناهان را میشوید و از بین میبرد.  پیامبر رحمت(ص)
2706