2733
2734
عنوان

خواستگار سیگاری

| مشاهده متن کامل بحث + 4185 بازدید | 186 پست
بابای خود من همینجور بود پیش مانمیکشید اما لباس و ماشین همیشه بو میداد

اره والا منم فهمیدم چمیدونم بنده خدا ایراد نیست اگه منعش کنم سرم میاد ...ولی خب من مشکل دارم 

🧿🧿در تاریخ ۹۹/۹/۹ نیمه نشده ام پیدا شد و داریم آشنا میشیم ❤💕چشم حسود کور 🧿🧿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چیزی که خییییلی برا من مهمه اینکه چرا یکی باید تو 18سالگی جذب سیگار شه؟؟ من یه جا خوندم مردای طبع سرد برا گرم شدنشون و رهایی از سردرد یا غم و ... جذب سیگار میشن. بنظرم ریشه یابی کن چرا باید یه جوون 18ساله به سیگار پناه ببره و ادامش بده. اینجوری برا ترک دادنش هم موفق تری.

2740
عزیزم داداش من سالهاست سیگاریه ۵تا پسرم داره از وقتی دوتا آخریا ب دنیا اومدن دیگه خانمش اجازه نمید ...

این گفته تو خونه نمی کشم.... ولی خب بو که میدن کلا 

پدر منم میکشیده من به دنیا اومدم ترک کرده . .. ولی مامانم میگه بو نمی داد 

تورو خدا قبول نکن من شوهرمو با بدبختی ترک دادم

همسرت چندسالشه؟

خدایا هرکی برام صلوات میده، هر آرزویی تو دلش هست برآورده به خیر کن 😍آمین💖💚میشه واسه حاجت رواییم صلوات بفرستین؟ خدا خیرتون بده💖 صلوات به نیت اینکه خدا مسائل خانوادگیم رو به بهترین شکل حل کنه، تو تحصیلم موفق باشم و هرچه زودتر یه بخت عالی خدا قسمتم کنه💚و سلامتی و دل شاد برای هممون😍. 💚💙💕

در و ديوار خونه با دندوناش همرنگ ميشه جفتشون زرد

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
ديگه خيلي تو دل بيچاره رو خالي كردين 🤦‍♀️ انگار ك بيچاره شيشه ميكشه  استارتر همون ك گفتي ترك ...

😅😅😅😅 والا به قرآن 

پدر خودمم میکشیده من به دنیا اومدم ترک کرده ولی خب مامانم میگفت سخته 

2706