2733
2739

اگه کسی داره بگه چون کلسترولم بالا و دکتر پیاده دوی تجویز کرده.

اگه کسی نتیجه شو دیده بگه

هر روز؟

روزی چقدر؟

من معجزه آسادرمانش کردم باپیاده روی واصلاح تغذیه

دکترم خیلی تعجب کرده بود

پیاده روی عالیه

واینکه غذای کم وسالم بخوری

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....

برای‌ منم‌ تجویز کرده 

باشگاه میرم و سه کیلو فعلا وزن کم کردم چند روز دیگه باید برم باز ازمایش بدم ببینم نتیجه داده یا نه

کاربر khestara70 که رمزشو فراموش کرده🥴---دوستان پروفایلم به هیچ فرقه ای ربط نداره این یک سحابیه،سحابیه چشم خدا یا مارپیچ، که از گاز و گردو غبار تشکیل شده سحابی ها گورستان و زایشگاه ستاره ها هستن همینطور از قشنگیای افرینش🙂البته تو این عکس زیادی اب و تابش دادن عکس واقعیشو میتونین سرچ کنین😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من شنیدم آبغوره بعد از هر وعده ی غذایی خیلی چربی رو پایین میاره . یکی از آشنایان میگفت یکماه این کارو کرده و وقتی جواب آزمایش رو به دکتر نشون داده خیلی از تغییر چربی تعجب کرده

...

من .روزی نیم ساعت پیاده روی تند .یادم نمیاد اگه میتونستم عصر هم نیم ساعت .اب کرفس و ابغوره.اب شوید هم میخوردم.روغن و چربی هم کم .هم لاغر شدم.هم کلسترول رفت.ترشی هم فکر کنم خوبه.من دیگه ازمایش ندادم بعدش .ولی یه مدت ترشی بندری میخوردم بعد سرگیچه گرفتم.بخاطر ازنکه ترشی جذب اهن را مختل میکنه.رفتم ازمایش دادم گفت اهن بدنت خیلی کمه.ولی قند و چربی کلسترول هیچی نداری

2740

مادرم. بله پیاده روی خیلی موثر بود. البته مادرم رژیم غذاییش را هم تغییر داد و الان تغذیه سالم دارند. مثلا بیشتر غذاها را بخارپز یا با روغن خیلی خیلی کم درست می کنند. یا خیلی غذاهایی که قبلا سرخ می کردند، الان داخل فر درست می کنند مثل فلافل یا بادمجان سرخ کرده. روغن هم روغن کنجد و زیتون

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
2706