2726
عنوان

خواستگار سیگاری

4179 بازدید | 186 پست

بچه ها من متوجه شدم خواستگارم سیگاری هست 

چی کار کنم تا حالا راه ندادیم 

از ۱۸ سالگی می کشه الان ۳۶ سالشه 

مذهبی هم هستن 

آیا مشکلی پیش میاد من ریه هام هم حساسه ولی میگه تو تنهایی می کشه...من از بوش فهمیدم و پرسیدم ...دلم نمیاد رد کنم اما منطقی قانعم کنید 

نظرتون؟

🧿🧿در تاریخ ۹۹/۹/۹ نیمه نشده ام پیدا شد و داریم آشنا میشیم ❤💕چشم حسود کور 🧿🧿

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
خب اگه تو تنهایی بکشه ضررش صرفا برا خودشه به تو که آسیبی نمیرسونه

اره خب همون ضررش برا خودش ...خب عمرش کمتر میشه 

بهش گفتم اگه همسرتون بخواد ترک کنید انجام میدید گفت سعی میکنم ولی قول نمیدم 

تورو خدا قبول نکن من شوهرمو با بدبختی ترک دادم

تونستی؟؟؟

مرحبابهت.

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.

خونه زندگیت مو گند سیگار میگیره

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃
من باشم قبول نمیکنم  البته هیچ تضمینی وجود نداره که شوهر ادم بعد از ازدواج سیگاری نشه اما بال ...

بچه ها من خب خودم جدا شدم خیلی فرصت ندارم که ۳۰ رو زدم بالا 😅 ایشونم جدا شدن ...

2706