2737
2739
عنوان

خواستگار سیگاری

| مشاهده متن کامل بحث + 4181 بازدید | 186 پست
والا من ک ندیدم و نمیشناسم و نمیدونم شرایطش چجوریه ب نظرم خودت باید ببینی میتونی با بوی سیگار و‌..‌ک ...

ممنونم راهنمایی کردی عزیز جان🌺

🧿🧿در تاریخ ۹۹/۹/۹ نیمه نشده ام پیدا شد و داریم آشنا میشیم ❤💕چشم حسود کور 🧿🧿
ممنونم راهنمایی کردی عزیز جان🌺

قربانت😊😚

مرسی که بازم هوامو داشتی خداجونم مرسی که ناامیدم نکردی😍امضای قبلی :دوستت دارم خدا جونم لطفا بازم هوامو داشته باش مثل همیشه😍☺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

و از کجا بفهمم که میخواد ترک کنه یا نه ؟ کی متوجه بشم که ادامه بدیم یا نه تمومش کنیم

همينكه بو نده همين كه مدت طولاني پبشتون باشه و نكشه و كلافه نشه 

وقتي ديدي مث به ادم معموليه ادامه ميدي 

همينكه بو نده همين كه مدت طولاني پبشتون باشه و نكشه و كلافه نشه  وقتي ديدي مث به ادم معموليه ا ...

عشقی ♥️

2728
۳۲ ولی قشنگم جواب منفی نمیدم میگه ترک کردین درخدمتیم

دیشب تا اومدم بهت این حرفو بگم گوشیم خاموش شد...الان اومدم که بهت بگم...ببین چی ترک سیگار چی ترک هر رفتار اشتباه دیگه اگه صرفا برای همسر و بچه و اینجور چیزا باشه یه چیز کاذبه.. یه مدت هس..بعدم دیگه دوباره مث قبل میشه...اما اگه برای خودش و شخصیت خودش باشه خیلی احتمال برگشت اون رفتار کمه...پس مطمئن شو برای رسیدن به تو ترک نکرده بلکه برای شخصیت و سلامتی خودش ترک کرده...این خیلی مهمه...واسه اینکه بفهمی هم واسه شخصیت خودش بوده یا نه هم میتوانی بری پیش مشاور و هم اینکه بعد ترکش ج منفی بده...اگه دوباره شروع کرد یعنی فقط برا رسیدن به تو بوده ..اابته من خودم بشخصه مراجعه به مشاوره رو توصیه میکنم. ..موفق باشی دوست من♥♥

دیشب تا اومدم بهت این حرفو بگم گوشیم خاموش شد...الان اومدم که بهت بگم...ببین چی ترک سیگار چی ترک هر ...

ممنون عزیزم ....درست میگی تضمینی نداره ...باید بپذیرم برم سر زندگی این فرد سیگاری هست ...اخه چیزی که بیشتر اذیت میکنه اینه که امشب مادرم به مادرشون پشت تلفن گفت اما گفت ندیدم (چون گفت به من بیرون میکشه) .. و یه ذره حرف بیشتر شد اخر گفت خب شاید ترک بکنه .... 

اما خب ما که می دونیم چون پسرش گفت چرا وقتی به مادره گفتیم تایید نکرد ...؟این مخفی کاری بیشتر اذیت میکنه 

قراره شنبه مشاور تلفنی صحبت کنم