2733
2739
عنوان

مامانایی که دوتا بچه کوچیک دارین بیاین باهم حرف بزنیم🙃🙃

| مشاهده متن کامل بحث + 499 بازدید | 89 پست

ای خواهر من این روزها گذروندم بعضی وقتها الانم عصبانی میشم داد میزنم سرشون ... کوچیکه کلاس اول وسطی کلاس سوم بزرگه کلاس نهم ... از مدرسه ها دارم دیوونه میشم خونه یه طرف بچه ها یه طرف مدرسه یه طرف و شوهر از همه مهم تر از هر طرف😧😩😩

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید بدتر است .. اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته ی عدالت این است که همه وقتی برابر می شوند که مُرده اند.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دختر منم چند روز دیگه دوساله میشه وپسرم هم پنج ماهشه واقعا سخته منم عصبی میشم وخسته شبا خواب ند ...

کمک نمیکنه هیچ کسی هم ندارم کمکم بده تو شهر غریب گیر افتادم

beauty_as_saloon فالو کنید مرسی منم فالو میکنم
2731
دوقلو بهتر از بچه شیره به شیره است من که دوتا با فاصله سنی یک سال و خرده ای دارم

من ۳ سالو ۴ ماه بینشونه بااینکه بچه ۴ ساله باید عاقل باشه دختر من بخاطر بیش فعالیش خیلی عقبه بهمین خاطر همش میترسم بلایی سر آجیش بیاره

قاصدک وای به من همه از خویش مرا میرانند همه دیوانه و دیوانه ترم میخوانند...
عزیزم ی سالشونه بخدا تکو تنهام  همیشه خستم همیشهههه

وای ببخشید من وضعیتتو خوندم نوشتی مواظب تودلی هام باش فک کردم حامله ای😬😬😬 منم همیشه خستم شب تا صبح بزرگه خوابه کوچیکه همششششش شیر میخواد صب که بزرگه پاشد کوچیکع میخوابه

2740
اختلاف سنی بچه های منم همینقدر میشه.بزرگه اذیت میکنه ؟

یکم حسادت داره و حس تنهایی میاد سراغش ولی ب مرور ایشالا بهتر میشه

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃
خوشبحالت که از ۴۸شدی ۷۸ من آرزومه چاق شم من برعکس تو ام یکم اذیت شم زودی لاغر میشم منم بچم یکیش ۴سال ...

نگو توروخدا 😭😭 من قدم کوتاهه همش شدم پهلو و شکم 

دختر منم سه سالشه بیش فعالی تاخیر گفتار هم داره پسرم ۱۱ماهشه ،من اگه دخترم حرف بزنه خستگیم در میره،بچه شما هم رفتارای عجیب و غریب داره؟

یه مدل دوستت دارم هست که گفته نمیشه                فقط فهمیده میشه                                           بهش میگن:                                       دوستت دارم واقعی    
پیش فعالی خیلی بده؟؟ درمان میشه؟؟

خیلی خیلی خیلی پیرم کرده پر انرژی کم توجه کم خواب ...

اره درمان میشه ولی بعد از ۵ سالگی 

وای ببخشید من وضعیتتو خوندم نوشتی مواظب تودلی هام باش فک کردم حامله ای😬😬😬 منم همیشه خستم شب تا صب ...

حال ندارم امضامو بردارم خخخ 

منم فک کنم در طول روز نیم ساعت شاید واسه خودم باشه بقیش بچه داری کارای خونه..

2706